HBO Max komt met docuserie 'The Fall Of Diddy'

maandag 27 januari 2025
Foto: © HBO Max 2025

De langverwachte documentaireserie over de gevallen rapper en muziekmagnaat Sean Combs, alias Puff Daddy en (P.) Diddy, is vanaf dinsdag 28 januari te zien op HBO Max en vanaf zondag 9 februari om 21.00 uur bij ID.

Deze vierdelige serie spreekt met meer dan 30 betrokkenen die een onthullend boekje opendoen over Combs vermeende gewelddadige en seksueel overschrijdende gedrag, waaronder de verkrachting van meerdere vrouwen en het geweld tegen Cassie Ventura.


'The Fall Of Diddy' bestrijkt een periode van decennia aan beschuldigingen. Van betrokkenen die zeggen getuige te zijn geweest van Combs gewelddadige gedrag tijdens diens studiejaren en de start van zijn carrière bij Bad Boy Records tot degene die hem recent meemaakten. Terwijl Combs pas eind 2023 te maken krijgt met beschuldigingen van sekshandel en misbruik, lijken ze haaks te staan ​​op het imago dat Diddy al tientallen jaren zorgvuldig heeft opgebouwd. Maar als we zijn vroege opkomst tot iconische muziekmagnaat opnieuw bekijken, zien we al vroeg tekenen van problemen.

Zo onthult jeugdvriend Tim Patterson nieuwe details over Combs’ opvoeding en vertelt zangeres D. Woods – die met haar band Danity Kane onder contract stond bij Combs’ platenlabel – voor het eerst over haar ervaring met Combs achter de schermen. Danyel Smith, voormalig hoofdredacteur van VIBE Magazine, die Combs’ carrière nauw volgde, spreekt ook voor het eerst op camera over zijn vermeende gewelddadige gedrag jegens haar. Ook Thalia Graves komt aan het woord. Zij beweert dat Combs haar in de zomer van 2001 gewelddadig heeft verkracht – en haar vervolgens met geweld heeft bedreigd om haar mond te houden. Dat was ook het jaar waarin Combs voor het eerst terechtstond, vanwege zijn betrokkenheid bij een schietpartij in een nachtclub in 1999.

Misbruik van Cassie Ventura
Het zijn veel oud-medewerkers die Combs van dichtbij meemaakten die nu op camera hun vaak heftige ervaringen delen. Combs’ voormalige persoonlijke chauffeur - Wardel Fenderson – spreekt voor het eerst voor de camera en zegt dat Combs hem probeerde om te kopen. En Roger Bonds, die lijfwacht van Combs was van 2003 tot 2012, schijnt zijn licht op het gedrag dat hij zag bij Combs. Visagiste Mylah Morales zegt dat ze getuige was van Combs' misbruik van zangeres Casandra ‘Cassie’ Ventura, van wie later ook de schokkende beelden opdoken waarbij de toenmalige vriendin van Combs werd gemolesteerd in de hotelgang.

Aan de hand van deze interviews en een enorme verzameling archiefbeelden – waarvan sommige nooit eerder vertoond – schetst 'The Fall of Diddy' een schokkend portret van een muziekmagnaat die naar verluidt zijn enorme macht en invloed heeft aangewend om tientallen jarenlang een patroon van misbruik en geweld te verdoezelen.

'The Fall of Diddy' is geproduceerd door Maxine Productions, tevens de producent van de geruchtmakende documentaireserie 'Quiet On Set: The Dark Side of Kids TV'.

'The Fall of Diddy' is vanaf dinsdag 28 januari te zien op HBO Max en vanaf zondag 9 februari om 21.00 uur bij ID.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 02:40
    Nachtlus
    23:50
    90 minutes
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 02:35
    Geen uitzending
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:30
    Geen uitzending
    23:25
    Monster Hunter
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:05
    60 Days In
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:45
    New Girl
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 04:09
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:00
    Roger van Damme: Bakken
    00:05
    Guten Appetit
  • 04:40
    Midsomer Murders
    00:40
    Marie Antoinette
  • 04:55
    NCIS: New Orleans
    00:20
    The Resident
  • 03:20
    NOS Journaal
    00:40
    Pauw & De Wit
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    00:20
    Nog Eén Keer Fit