Derde seizoen van populaire jeugdserie 'H3L' vanaf maandag bij Videoland

Vanaf maandag 29 maart start het nieuwe seizoen van 'H3L' bij Videoland. Het derde seizoen van de populaire jeugdserie gaat nét even iets verder dan andere jeugdseries: het is rauw en recht voor je raap.
'H3L' gaat over de meest helse derdejaars klas: de grootste nachtmerrie van iedere docent. Dit seizoen heeft de serie een tijdsprong gemaakt en zitten Ollie, Roos, Tess, Thomas en Faiz inmiddels in hun laatste jaar van de HAVO, maar ondertussen is er een nieuwe rebelse H3L klas opgestaan die nog harder tegen alle regels van de school aan schopt. In deze klas zitten de drie nieuwe hoofdrolspelers: Quinty (Kymora Sade), Christina (Mathil Weich) en Dylan (Jean 'Shinshan' Salazar Tavera)
Kymora Sade (16 jaar, Amsterdam) speelt Quinty.
Multitalent Kymora kan alles: ze deed in 2016 mee aan het Junior Songfestival, presenteert video's op Youtube voor onder anderen Tina en YoursToday en ze speelde in musicals zoals 'Brief voor de Koning' en 'Amandla! Mandela'. Quinty is de nieuwe vertelster van 'H3L', elke aflevering zien we de wereld door haar ogen. Quinty is een energieke flapuit, die grotendeels opgroeit bij haar moeder. Nu haar moeder naar het buitenland verhuist, besluit Quinty bij haar vader te gaan wonen. Haar vader heeft een relatie met de moeder van oud H3L-er Ollie. Wat Quinty dus zijn stiefzusje maakt. Op haar nieuwe school maakt zij al snel kennis met de schuchtere Christina en rebelse Dylan.
Mathil Weich (16 jaar, Haarlem) speelt Christina.
Ze is pas zestien jaar, maar toch geeft de creatieve Mathil al theaterlessen aan kinderen bij de lokale theaterschool. In de serie is het leven van personage Christina overzichtelijk. Haar ouders zijn protestants, lief en betrokken. Maar Christina gaat 'puberen' en krijgt interesse in jongens, uitgaan, zoenen en seks. Christina wil veranderen. Van de doorsnee, wat onzichtbare girl next door, stort ze zich met toenemende overgave in het leven dat zich rondom Quinty, Dylan en de rest afspeelt.
Jean 'Shinshan' Salazar Tavera (19 jaar, Malden) speelt Dylan.
Misschien ken je hem als de vrolijke danser 'Shinshan' die in 2019 'Holland's Got Talent' won of als bully Benji in de online ZAPP serie 'Flexe Gasten'. Jean's personage Dylan in 'H3L' is een charmante, maar soms prikkelbare jongen die gelooft dat je je eigen succes moet maken en dat je je door niemand op je kop moet laten zitten. Eén van Dylans grootste kwaliteiten is dat hij bij iedereen het bloed onder de nagels vandaan haalt met zijn constante provocaties.
Over 'H3L'
In het derde seizoen van 'H3L' volgen we de nieuwe hoofdrolspelers - Quinty, Christina en Dylan – op het Keizer Vijzels College, een middelbare school ergens in een stad in Nederland. Er worden dit seizoen spraakmakende thema’s aangekaart zoals racisme, heftig pestgedrag wat veel te ver gaat en een seksfilmpje wat levens kapot lijkt te maken. Maar al is de klas van ‘H3L’ nieuw; ook dit seizoen kun je nog genieten van Tess (Romy van de Put), Thomas (Levy Jansen), Faiz (Hamza Othman), Ollie (Davey Driessen) en Roos (Serah Doku). De originele vijf, die hun kindertijd allang ontgroeid zijn, maar echt volwassen zijn ze ook nog niet. Dat hun paden over hoge pieken, maar ook door diepe dalen gaan, is wel zeker – en dit jaar kruisen ze ook nog eens de paden van de nieuwelingen Quinty, Dylan en Christina. Verdere rollen zijn voor Daan Kruysifix (speelt Tygo en is bekend van o.a. 'Brugklas' en 'Regels van Floor') en rapper Glen Faria (speelt de vader van de opstandige Quinty). Glen schreef het nummer 'Duurt te lang', gecoverd door Davina en was te zien in programma's als 'Beste Zangers ', 'The Big Escape' en hij zat in de rapformatie Flinke Namen.
'H3L' wordt geproduceerd door Tuvalu Media. Kijk vanaf maandag 29 maart iedere schooldag een nieuwe aflevering van 'H3L', exclusief bij Videoland.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- 'Het Familiediner' stopt na ruim 25 jaar
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- Dit zijn de highlights van de Disney Channels in oktober
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Strabrechtse Heide
- 'Ivo op Zondag' is terug met nieuw seizoen
- 'Dit is waarvoor we het doen!': zingende kok blaast de jury omver in 'Got Talent'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































