Cartoon Network highlights november

donderdag 1 november 2018

Gebaseerd op de populaire animatiefilms van Sony Pictures Animation, keert de serie 'Het Regent Gehaktballen' terug naar Swallow Falls voor het plaatsje werd overspoeld door een gigantische voedselregen en sardines nog de drijvende kracht zijn achter de welvaart op het kleine eiland.

Flint Lockwood is een leerling op de middelbare school en streeft ernaar om een serieuze uitvinder te worden in een wereld met meer dan alleen sardines.


CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS
VANAF 12 NOVEMBER

Doordeweeks om 15.50 uur

Wie weet veranderen zijn uitvindingen ooit de wereld, in plaats van te exploderen in zijn gezicht. Samen met Sam Sparks, een nieuw meisje in de stad die meteoroloog wilt worden, beleeft hij de grootste avonturen.

Seizoen 2 van 'Het Regent Gehaktballen' zie je vanaf 12 november om 15.50 uur bij Cartoon Network.

POWERPUFF GIRLS
VANAF 19 NOVEMBER

Doordeweeks om 20.10 uur

De stad Townsville ziet er op het eerste gezicht uit als een prachtige, bruisende stad, maar laat je niet voor de gek houden! Er ligt kwaad op de loer! En er zijn maar drie meiden die slechteriken op afstand kunnen houden: Blossom, Bubbles en Buttercup. Ook wel bekend als De Powerpuff Girls.

Het combineren van school, op tijd naar bed gaan en gigantische monsters verslaan lijkt misschien lastig, maar samen kunnen de Powerpuff Girls de wereld aan. Ze nemen het op tegen de grootste schurken en laten zien hoe het nou echt is om als meisjes te vechten!

Mis de nieuwst Powerpuff Girls afleveringen niet, vanaf 19 november om 20.10 uur, inclusief de gloednieuwe special 'Totale eclips van de kart'.

ANGRY BIRDS
VANAF 5 NOVEMBER

Doordeweeks om 19.10 uur

Het leven van de Angry Birds is niet makkelijk op Piggie Island. Red en zijn onbevreesde, gevleugelde maatjes Chuck, Matilda, Bomb, Blues en Terence moeten samenwerken om hun eieren – en hun toekomst – veilig te stellen van de sluwe Varkens. Met enkel hun verstand en een flinke dosis vastberadenheid nemen ze het op tegen de superieure technologie en de schijnbaar onoverkomelijke aantallen van de Varkens. Maar ze hebben een voordeel... de verbazingwekkende domheid van hun tegenstanders!

Angry Birds brengt de personages en avonturen van een van de meest geliefde videogames ooit tot leven en toont het plezier en de slinkse werelden van de Birds en hun aartsvijanden de Varkens in prachtig geanimeerde, korte verhalen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.

'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:33
    De Hoppers
    03:30
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    03:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:45
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    VLOGLAB Drama #Stories
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    10:00
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    This Is Us
    02:00
    Criminal Minds
  • 08:35
    3rd Rock From the Sun
    02:00
    Blue Bloods
  • 08:40
    Open Vuur
    02:20
    Billion Dollar Playground
  • 08:45
    Without a Trace
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 08:05
    Midsomer Murders
    04:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:40
    Scrubs
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Goedemorgen Nederland
    02:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:30
    NOS WK Ontbijt
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    DORA
    02:26
    NOS FIFA WK Voetbal 2026