Britt Dekker en Martien Meiland openen nieuw seizoen 'Code van Coppens'

vrijdag 1 april 2022
Foto: SBS6/Talpa Network - © Wessel de Groot 2022

Bloedfanatieke koppels van BN'ers en nieuwe spectaculaire escape rooms: het amusementsprogramma 'Code van Coppens' is terug op SBS6. In een race tegen de klok gaan wekelijks opnieuw twee duo's van bekende Nederlanders op zoek naar aanwijzingen in speciaal gebouwde escape rooms vol experimenten, codes en mysteries.

De duo’s worden hierbij wederom op afstand op humoristische wijze geleid door de Vlaamse broers Staf en Mathias Coppens. In de eerste aflevering nemen Britt Dekker en Martien Meiland het in escape room Hemel en Hel - waar zij onder meer ‘bloed moeten laten koken van woede’ - op tegen het Ik geloof in mij-duo René le Blanc en Rutger van Barneveld. Wie kraakt als eerste de code en verlaat de kamer zonder kleerscheuren?


De koppels die dit avontuur aangaan moeten beschikken over voldoende koelbloedigheid, durf, doorzettingsvermogen en inzicht om te slagen in hun opdracht: sneller ontsnappen uit de kamer dan hun opponenten. Yolanthe Cabau en Loes Haverkort gaan op bezoek bij een taxidermist, een opzetter van dieren. Dennis van der Geest en Niels van Baarlen zijn hun tegenstanders. Katja en Birgit Schuurman trotseren de escape room noodlanding en nemen het hierbij op tegen Pia Douwes en Carolina Dijkhuizen. De dames van OG3NE en oud-profvoetballers Anouk Hoogendijk, Glenn Helder en Roy Makaay moeten zien te ontsnappen uit een mortuarium.

Ook Frans Duijts en Wolter Kroes, Sanne Wallis de Vries en Thomas Cammaert, Tanja Jess en Charly Luske, Sandra Schuurhof en Evelien de Bruijn, Sergio Vyent en Victor Abeln, Samantha Steenwijk en Chatilla van Grinsven, Tooske en Bastiaan Ragas en Airen Mylene en Taeke Taekema wagen zich in het tweede seizoen van 'Code van Coppens' aan escape rooms vol mysteries.

'Code van Coppens' wordt geproduceerd door Roses are Blue.

'Code van Coppens', vanaf 2 april iedere zaterdag om 20.30 uur op SBS6 en op KIJK.nl.


DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Na de pijnlijke breuk met Tessa krijgt schrijver Hardin geen woord meer op papier. Hij reist naar Portugal om zijn verleden onder ogen te zien en om in het reine te komen met zichzelf. Daar komt hij tot het besef dat hij moet veranderen als hij zijn grote liefde wil terugwinnen.

'After Everything', film uit 2023 met oa. Hero Fiennes Tiffin, om 20.40 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:15
    Videoclips #likeme
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Herfstbeelden
  • 08:00
    Nachtwacht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:15
    De Buurtpolitie Extra
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 06:00
    Qmusic
    11:50
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    Debbie Macomber's Joyful Mrs. Miracle
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    09:00
    Geen uitzending
  • 08:00
    Friends
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:05
    Blue Bloods
    06:45
    Evil
  • 08:00
    12 Pups of Christmas
    11:40
    Under the Christmas Tree
  • 08:05
    Cold Justice
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:07
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:17
    Hallo Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 08:15
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    06:35
    Bon Appetit
  • 08:05
    Midsomer Murders
    07:00
    Death in Paradise
  • 07:25
    Real Girlfriends in Paris
    12:50
    Storage Wars
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    11:15
    Tijd voor Max
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    13:00
    NOS Journaal
  • 08:14
    Zin in Zappelin
    13:00
    Kindertijd