Britt Dekker en Martien Meiland openen nieuw seizoen 'Code van Coppens'

vrijdag 1 april 2022
Foto: SBS6/Talpa Network - © Wessel de Groot 2022

Bloedfanatieke koppels van BN'ers en nieuwe spectaculaire escape rooms: het amusementsprogramma 'Code van Coppens' is terug op SBS6. In een race tegen de klok gaan wekelijks opnieuw twee duo's van bekende Nederlanders op zoek naar aanwijzingen in speciaal gebouwde escape rooms vol experimenten, codes en mysteries.

De duo’s worden hierbij wederom op afstand op humoristische wijze geleid door de Vlaamse broers Staf en Mathias Coppens. In de eerste aflevering nemen Britt Dekker en Martien Meiland het in escape room Hemel en Hel - waar zij onder meer ‘bloed moeten laten koken van woede’ - op tegen het Ik geloof in mij-duo René le Blanc en Rutger van Barneveld. Wie kraakt als eerste de code en verlaat de kamer zonder kleerscheuren?


De koppels die dit avontuur aangaan moeten beschikken over voldoende koelbloedigheid, durf, doorzettingsvermogen en inzicht om te slagen in hun opdracht: sneller ontsnappen uit de kamer dan hun opponenten. Yolanthe Cabau en Loes Haverkort gaan op bezoek bij een taxidermist, een opzetter van dieren. Dennis van der Geest en Niels van Baarlen zijn hun tegenstanders. Katja en Birgit Schuurman trotseren de escape room noodlanding en nemen het hierbij op tegen Pia Douwes en Carolina Dijkhuizen. De dames van OG3NE en oud-profvoetballers Anouk Hoogendijk, Glenn Helder en Roy Makaay moeten zien te ontsnappen uit een mortuarium.

Ook Frans Duijts en Wolter Kroes, Sanne Wallis de Vries en Thomas Cammaert, Tanja Jess en Charly Luske, Sandra Schuurhof en Evelien de Bruijn, Sergio Vyent en Victor Abeln, Samantha Steenwijk en Chatilla van Grinsven, Tooske en Bastiaan Ragas en Airen Mylene en Taeke Taekema wagen zich in het tweede seizoen van 'Code van Coppens' aan escape rooms vol mysteries.

'Code van Coppens' wordt geproduceerd door Roses are Blue.

'Code van Coppens', vanaf 2 april iedere zaterdag om 20.30 uur op SBS6 en op KIJK.nl.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Ninja Express
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 06:05
    Bumba
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:05
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:30
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 05:54
    Alles over je terras
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:55
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Darby and Joan
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:00
    American Housewife
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:05
    Angelina Ballerina
    02:30
    Eva