Britt Dekker en Martien Meiland openen nieuw seizoen 'Code van Coppens'

vrijdag 1 april 2022
Foto: SBS6/Talpa Network - © Wessel de Groot 2022

Bloedfanatieke koppels van BN'ers en nieuwe spectaculaire escape rooms: het amusementsprogramma 'Code van Coppens' is terug op SBS6. In een race tegen de klok gaan wekelijks opnieuw twee duo's van bekende Nederlanders op zoek naar aanwijzingen in speciaal gebouwde escape rooms vol experimenten, codes en mysteries.

De duo’s worden hierbij wederom op afstand op humoristische wijze geleid door de Vlaamse broers Staf en Mathias Coppens. In de eerste aflevering nemen Britt Dekker en Martien Meiland het in escape room Hemel en Hel - waar zij onder meer ‘bloed moeten laten koken van woede’ - op tegen het Ik geloof in mij-duo René le Blanc en Rutger van Barneveld. Wie kraakt als eerste de code en verlaat de kamer zonder kleerscheuren?


De koppels die dit avontuur aangaan moeten beschikken over voldoende koelbloedigheid, durf, doorzettingsvermogen en inzicht om te slagen in hun opdracht: sneller ontsnappen uit de kamer dan hun opponenten. Yolanthe Cabau en Loes Haverkort gaan op bezoek bij een taxidermist, een opzetter van dieren. Dennis van der Geest en Niels van Baarlen zijn hun tegenstanders. Katja en Birgit Schuurman trotseren de escape room noodlanding en nemen het hierbij op tegen Pia Douwes en Carolina Dijkhuizen. De dames van OG3NE en oud-profvoetballers Anouk Hoogendijk, Glenn Helder en Roy Makaay moeten zien te ontsnappen uit een mortuarium.

Ook Frans Duijts en Wolter Kroes, Sanne Wallis de Vries en Thomas Cammaert, Tanja Jess en Charly Luske, Sandra Schuurhof en Evelien de Bruijn, Sergio Vyent en Victor Abeln, Samantha Steenwijk en Chatilla van Grinsven, Tooske en Bastiaan Ragas en Airen Mylene en Taeke Taekema wagen zich in het tweede seizoen van 'Code van Coppens' aan escape rooms vol mysteries.

'Code van Coppens' wordt geproduceerd door Roses are Blue.

'Code van Coppens', vanaf 2 april iedere zaterdag om 20.30 uur op SBS6 en op KIJK.nl.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:25
    Beer Bo
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 00:20
    Blind getrouwd: Australië
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Geen uitzending
    01:55
    How I Met Your Mother
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 10:20
    Fuller House
    02:30
    Geen uitzending
  • 10:20
    Pawn Stars
    02:20
    Geen uitzending
  • 09:55
    Love Triangle Australia
    02:05
    911 Crisis Center
  • 09:50
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:23
    Het zelfbouwhuis
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:15
    Becoming Meewis
    02:05
    Vlaamse Klassiekers
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    02:05
    Grantchester
  • 10:20
    Storage Wars
    02:00
    Below Deck Mediterranean
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:00
    EenVandaag
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:26
    Rita & Krokodil
    02:40
    Eva