Britt Dekker en Martien Meiland openen nieuw seizoen 'Code van Coppens'

vrijdag 1 april 2022
Foto: SBS6/Talpa Network - © Wessel de Groot 2022

Bloedfanatieke koppels van BN'ers en nieuwe spectaculaire escape rooms: het amusementsprogramma 'Code van Coppens' is terug op SBS6. In een race tegen de klok gaan wekelijks opnieuw twee duo's van bekende Nederlanders op zoek naar aanwijzingen in speciaal gebouwde escape rooms vol experimenten, codes en mysteries.

De duo’s worden hierbij wederom op afstand op humoristische wijze geleid door de Vlaamse broers Staf en Mathias Coppens. In de eerste aflevering nemen Britt Dekker en Martien Meiland het in escape room Hemel en Hel - waar zij onder meer ‘bloed moeten laten koken van woede’ - op tegen het Ik geloof in mij-duo René le Blanc en Rutger van Barneveld. Wie kraakt als eerste de code en verlaat de kamer zonder kleerscheuren?


De koppels die dit avontuur aangaan moeten beschikken over voldoende koelbloedigheid, durf, doorzettingsvermogen en inzicht om te slagen in hun opdracht: sneller ontsnappen uit de kamer dan hun opponenten. Yolanthe Cabau en Loes Haverkort gaan op bezoek bij een taxidermist, een opzetter van dieren. Dennis van der Geest en Niels van Baarlen zijn hun tegenstanders. Katja en Birgit Schuurman trotseren de escape room noodlanding en nemen het hierbij op tegen Pia Douwes en Carolina Dijkhuizen. De dames van OG3NE en oud-profvoetballers Anouk Hoogendijk, Glenn Helder en Roy Makaay moeten zien te ontsnappen uit een mortuarium.

Ook Frans Duijts en Wolter Kroes, Sanne Wallis de Vries en Thomas Cammaert, Tanja Jess en Charly Luske, Sandra Schuurhof en Evelien de Bruijn, Sergio Vyent en Victor Abeln, Samantha Steenwijk en Chatilla van Grinsven, Tooske en Bastiaan Ragas en Airen Mylene en Taeke Taekema wagen zich in het tweede seizoen van 'Code van Coppens' aan escape rooms vol mysteries.

'Code van Coppens' wordt geproduceerd door Roses are Blue.

'Code van Coppens', vanaf 2 april iedere zaterdag om 20.30 uur op SBS6 en op KIJK.nl.


DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een weekend
  • 07:35
    De Smurfen
    06:00
    Tik Tak
  • 07:35
    LEGO Friends: The Next Chapter
    01:20
    The Good Doctor
  • 07:15
    GPs: Behind Closed Doors
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:55
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 07:15
    Sullivan's Crossing
  • 07:30
    Blood & Treasure
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:30
    Botched
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:05
    Shades of Blue
    02:20
    Geen uitzending
  • 02:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:24
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:25
    De Garde van Gert
    02:15
    Vietnjam, met Quyên
  • 06:55
    Death in Paradise
    02:50
    Blue Lights
  • 07:30
    First Dates Australia
    02:00
    Scrubs
  • 07:15
    Close Up
    02:25
    EenVandaag
  • 03:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Charlie en Lola
    02:30
    Eva