Zaterdag zie je Tom Lenaerts in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'

vrijdag 3 december 2021

Tom Lenaerts heeft de hand in heel wat van de allerbeste formats uit de televisiegeschiedenis: 'Schalkse Ruiters', 'De Mol' en 'De Pappenheimers'. Tom schreef én regisseerde ook fictiereeksen als 'De Parelvissers' en 'Met Man en Macht' en 'Twee Zomers', een fictiereeks die in 2022 op Eén wordt uitgezonden en daarna wereldwijd gaat via Netflix.

Het begon allemaal toen Mark Uytterhoeven hem ontdekte bij de Belgische Improvisatie Liga. Uytterhoeven vroeg hem om mee te werken achter de schermen van het legendarische Morgen maandag. Tom maakte zijn televisiedebuut in de improvisatieshow 'Onvoorziene Omstandigheden'. Hij was de helft van het duo in het onvergetelijke 'Schalkse Ruiters' en de populaire host van 'De Pappenheimers'.


Na heel wat jaren Woestijnvis richtte hij in 2014 samen met Kato Maes een eigen productiehuis op: Panenka. Een productiehuis met als slogan: Tv als een Panenka, een vermetel schot op doel, een penalty met lef én fijngevoeligheid. Ook hier stond kwaliteit voorop.

Vandaag zoekt Tom eerder een plek achter de camera op. Maar dan wel een waar nog altijd heel mooie programma’s gemaakt worden. Hoewel hij bijzonder sociaal en gevat overkomt, ziet Tom Lenaerts zich niet als een sociale mens. En interviews geven, daar houdt hij al helemaal niet van. Dat belooft voor zijn gesprek met Thomas!

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 4 december omstreeks 22.00 uur op Canvas en VRT NU en herhaling op Canvas op zondag om 18.00 uur.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Brieven aan Samson' (Play)

Viktor begint zijn zoektocht met een foto van een meisje op de schoot van Grote Smurf. Ook een echte kerstkaart die jaren geleden werd verzonden, vindt zijn weg terug naar zijn oorspronkelijke eigenaar. En twee zussen krijgen onverwacht bezoek van Viktor.

'Brieven aan Samson', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:20
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:05
    Geen uitzending
    06:20
    Plop & de Peppers
  • 02:00
    Geen uitzending
    09:40
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    The Irrational
  • 00:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    09:55
    Roger
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:20
    Jumper
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    FBI: International
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:41
    Tooldokter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:05
    Meat Timon
  • 05:15
    Midsomer Murders
    02:10
    Inspector George Gently
  • 05:10
    Below Deck Mediterranean
    02:20
    American Housewife
  • 03:57
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:45
    Nieuwsuur
    08:15
    Vroege Vogels
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:30
    Carrie op Vrijdag