Vanaf maandag 16 augustus is 'Home and Away' er weer!

maandag 9 augustus 2021

Voor onze Australische vrienden uit Summer Bay zit de zomervakantie er bijna op. Vanaf maandag 16 augustus zijn ze weer dagelijks op de afspraak bij VTM 2.

Fans van 'Home and Away' zitten al sinds begin juni te wachten op het vervolg van hun favoriete soap. Maar er is eindelijk licht aan het einde van de tunnel. VTM 2 zendt vanaf maandag 16 augustus nieuwe afleveringen uit.


Maar wat gebeurde er ook alweer in de laatste aflevering voor de zomerstop? Even je geheugen opfrissen, dit was de slotaflevering van vrijdag 11 juni:

Aflevering 7405
Irene maakt zich zorgen om Jasmine, die van haar therapeut de opdracht kreeg om het graf van Robbo te bezoeken. Tori biedt haar hulp en steun aan. Zal Jasmine eindelijk de confrontatie met haar verdriet aangaan? Owen is nog steeds van slag nadat hij ontdekte dat hij een tweelingbroer had. Ryder geeft hem de gitaar van Evan. Roo biecht aan haar familie op dat ze gevoelens had voor Evan. Justin praat met Alf over zijn situatie.

En dit gebeurt in de aflevering die maandag 16 augustus klaar staat:

Mackenzie licht Dean in over haar plan om bij Ari in te trekken. Om haar op haar eerste avond meteen thuis te laten voelen, bereidt Ari een verrassing voor voor Mackenzie. Strooit Tane roet in het eten? Dean nodigt Ziggy uit voor een etentje in Salt, maar dat verloopt niet zoals verwacht. Hij verklaart haar zijn liefde, maar zal dit genoeg zijn om hun relatie weer op het goeie spoor te krijgen?

Vanaf zaterdag lees je bij TVisie weer wekelijks de preview voor de komende week!

'Home and Away', vanaf maandag 16 augustus weer elke dag rond 18.05 uur bij VTM 2.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:40
    De dag van vandaag
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 22:10
    Kokomo City
    17:50
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
  • 21:00
    Geen uitzending
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 21:50
    Florentina
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Bastille Day
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Failure to Launch
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Cop Land
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:35
    Yellowjackets
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:30
    The X-Files
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:10
    Nonkels
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 20:35
    The Secret Garden
    18:45
    Coroner
  • 21:30
    Seal Team
    18:40
    Bar Rescue
  • 21:40
    Komen eten
    18:45
    Retour Masters
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 22:03
    Car Upd8te
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:11
    Het appartement
    16:00
    Vitamine 55
  • 22:05
    Ware Delicatessen
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 21:55
    Brian and Maggie
    19:00
    Death in Paradise
  • 21:30
    The Resident
    18:40
    First Dates Australia
  • 21:35
    Van onschatbare waarde
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:00
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 22:05
    3 Op Reis
    18:00
    Wordt aangekondigd