Vanaf maandag 16 augustus is 'Home and Away' er weer!

maandag 9 augustus 2021

Voor onze Australische vrienden uit Summer Bay zit de zomervakantie er bijna op. Vanaf maandag 16 augustus zijn ze weer dagelijks op de afspraak bij VTM 2.

Fans van 'Home and Away' zitten al sinds begin juni te wachten op het vervolg van hun favoriete soap. Maar er is eindelijk licht aan het einde van de tunnel. VTM 2 zendt vanaf maandag 16 augustus nieuwe afleveringen uit.


Maar wat gebeurde er ook alweer in de laatste aflevering voor de zomerstop? Even je geheugen opfrissen, dit was de slotaflevering van vrijdag 11 juni:

Aflevering 7405
Irene maakt zich zorgen om Jasmine, die van haar therapeut de opdracht kreeg om het graf van Robbo te bezoeken. Tori biedt haar hulp en steun aan. Zal Jasmine eindelijk de confrontatie met haar verdriet aangaan? Owen is nog steeds van slag nadat hij ontdekte dat hij een tweelingbroer had. Ryder geeft hem de gitaar van Evan. Roo biecht aan haar familie op dat ze gevoelens had voor Evan. Justin praat met Alf over zijn situatie.

En dit gebeurt in de aflevering die maandag 16 augustus klaar staat:

Mackenzie licht Dean in over haar plan om bij Ari in te trekken. Om haar op haar eerste avond meteen thuis te laten voelen, bereidt Ari een verrassing voor voor Mackenzie. Strooit Tane roet in het eten? Dean nodigt Ziggy uit voor een etentje in Salt, maar dat verloopt niet zoals verwacht. Hij verklaart haar zijn liefde, maar zal dit genoeg zijn om hun relatie weer op het goeie spoor te krijgen?

Vanaf zaterdag lees je bij TVisie weer wekelijks de preview voor de komende week!

'Home and Away', vanaf maandag 16 augustus weer elke dag rond 18.05 uur bij VTM 2.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Kinderen van Dewindt
    14:20
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 14:10
    Timbalo
    14:15
    Uki
  • 13:40
    Goed Geplant
    14:15
    Chicago Fire
  • 13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 13:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 12:50
    Holiday Crashers
    14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 13:50
    Friends
    15:15
    Huizenjagers
  • 14:10
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 13:55
    That '70s Show
  • 14:05
    Love It or List It
    15:00
    Love It or List It UK
  • 14:10
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 14:08
    Trends Talk
    14:42
    Fleet TV
  • 13:56
    Het zelfbouwhuis
    15:55
    Mannenverzorging
  • 14:10
    Meat Timon
    14:40
    Het Weekmenu
  • 14:10
    Midsomer Murders
    15:15
    The Chelsea Detective
  • 13:40
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 13:50
    Hunted
    14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
  • 13:55
    Meldpunt Actueel
    14:20
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 14:00
    AAP
    14:20
    Crookhaven