'The Block' opent zijn deuren in Oostende

maandag 12 november 2007

Eindelijk is het zover! De 'The Block'-koppels verwelkomen heel Vlaanderen in Oostende. De hele namiddag kunnen nieuwsgierige buurtbewoners, hevige 'The Block'-fans, en potentiële kopers een kijkje nemen in de vier duplex-appartementen van 'The Block Oostende.'

E


n dat in het gezelschap van de - in Vlaanderen - wereldberoemde 'The Block'-koppels Roland & Martine, Kim & Björn, Elke & Alain en Bruno & Danièle. Hans Otten en Hanne Troonbeeckx zijn er uiteraard ook graag bij. Het publiek is welkom vanaf 13.00 uur.

Op dinsdag 13 november krijgen nog twee koppels de kans om hun richtprijs te verlagen. Elke & Alain versus Bruno & Danièle...of een nieuwe confrontatie van links en rechts in een razendspannend spel. Toch worden de koppels iets milder voor elkaar. Na tien loodzware verbouwweken tussen gyproc en plamuur is de eindmeet eindelijk in zicht en de koude oorlog tussen de twee fronten lijkt te verbeteren.

Na zijn auto-ongeluk kan Roland zijn rechterarm nauwelijks bewegen. De fanatieke Roland ruikt echter de overwinning en leert hij snel links plamuren en schilderen. De laatste deadline wacht namelijk niet. De vijfde kamer moet op tijd opgeleverd worden. Elk koppel wil, niet alleen voor de eer, maar vooral voor het geld, tot het uiterste gaan voor deze prijs. De zenuwen zijn gespannen want de beoordeling van de kamer gebeurt niet door de intussen gekende experts. Een 20-koppig volkstribunaal beoordeelt de smaak en het bloed, zweet en tranen van de Blockbewoners. Op die manier weten de koppels ook hoe potentiële kopers tegenover hun duplex staan. En dat is een goede generale repetitie voor de 'Open Block-dag'.

'The Block', dinsdag 13 november om 21.30 uur op VT4.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:30
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:50
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:30
    Most Daring
  • 01:05
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:25
    Criminal Minds
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 03:35
    Love Island Australia
    01:20
    Botched
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:10
    The First 48
  • 02:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:14
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:10
    Meesterlijke Klassiekers
    01:05
    Guten Appetit
  • 03:55
    Midsomer Murders
    03:30
    Ripper Street
  • 03:35
    Station 19
    03:05
    Nancy Drew
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 02:30
    Nieuwsuur
    01:00
    Dit is de Week
  • 03:00
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    01:45
    Onderweg naar liefde