Romy Biscop nieuw in 'The Sky is the Limit'

dinsdag 4 februari 2020

Vorige week leerden we al Frederik, Seka & Christian, Guy & Sona kennen. Dinsdag is het de beurt aan Romy. Romy heeft haar zaakjes mooi voor mekaar, maar ze heeft ervoor moeten knokken.

Samen met haar mama werkte Romy eerst 6 jaar lang als arbeidster bij Nike, maar ze wilde meer en werd haar eigen baas. Ze stak al haar spaarcenten in een kleine boetiek en het werd een voltreffer.


'Ik heb altijd gezegd, op mijn dertigste wil ik een eigen boetiekske. Maar ik kon zo lang niet wachten.'

Twee jaar geleden herstelde Frederik van een uitgezaaide kanker, vandaag heeft hij zijn jaarlijkse controle in het ziekenhuis. 'Vandaag heb ik mijn controle, dat is de eeuwige wachtzaalvraag...', aldus Frederik.

Wanneer Guy en Sona in België zijn, proberen ze altijd langs hun vaste adresjes te gaan, namelijk de winkel van Stijn Helsen  en de mama van Guy.

Zijn 94 jarige mama Lea is heel fier op haar zoon en reist ondanks haar leeftijd nog vaak naar Dubai om bij hem te kunnen zijn. 'Ik ben heel fier op Guy, hij is een harde werker', aldus mama Lea.

Christian en Seka genieten van LA en gaan nog even langs in de studio waar hun zoon Angelo werkt als sound engineer.

'David Guetta is hier geweest, Diplo, Martin Garrix,... Heel veel hits die vandaag op de radio worden gespeeld komen van hier.'

'The Sky is the Limit', woensdag 5 februari om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'VRT Zomerhit' (VRT)

Vanavond stellen de volgende vijf kanshebbers zich voor: Aaron Blommaert & Zoë Livay met 'Tranen van goud', Dana Winner met ' De stilte van de stad', DJ Licious x Milow met 'Forever Young', Gert Verhulst & James Cooke met 'Madiwodo' en Line De Dauw met 'Plankgas'. Ook deze artiesten maken hun opwachting: #LikeMe, KAMRAD, Glennis Grace, Rutger van Barneveld, Dressed Like Boys en Kat Deluna.

'VRT Zomerhit', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:05
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 01:45
    Geen uitzending
    11:10
    Gladiators
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 03:30
    Geen uitzending
    06:30
    Friends
  • 03:25
    Geen uitzending
    02:15
    Most Outrageous Crimes
  • 02:55
    Geen uitzending
    02:30
    Murder: First on Scene
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 02:49
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:21
    Red de meubelen
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:30
    Culinair Thailand
    02:15
    De Zomerkeuken
  • 03:25
    Father Brown
    02:20
    London Kills
  • 02:50
    Below Deck Sailing Yacht
    03:05
    Grey's Anatomy
  • 02:35
    NOS Journaal
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:01
    Timmy tijd