Nieuw bij VTM op zaterdag: 'Living With Fran'

donderdag 30 augustus 2007

Vlaanderen krijgt vanaf zaterdag Fran Drescher opnieuw over de vloer. Niet in een herhaling van 'The Nanny', maar wel in de gloednieuwe Amerikaanse sitcom 'Living With Fran', vanaf zaterdag wekelijks bij VTM.

Nada

t Josh van de universiteit wordt getrapt, keert de eenentwintigjarige terug naar huis. Hij staat met de mond vol tanden wanneer hij ontdekt dat zijn moeder samenwoont met de vierentwintigjarige Riley.

De Amerikaanse sitcom 'Living with Fran' draait rond Fran Reeves, die op een kruispunt in haar leven is gekomen. Ze is smoorverliefd op de jonge Riley, een knappe en viriele twintiger. Hun relatie wordt echter op de proef gesteld wanneer Frans zoon Josh terug thuis komt wonen. Ook Josh schrikt, want zijn onzekere moeder heeft zich ontpopt tot een zelfbewuste, vrijgevochten vrouw met een knappe vriend en een job als interieurarchitect. Josh vindt het wel niet zo leuk dat zijn slaapkamer is omgevormd tot een fitnessruimte. De vijftienjarige Allison stelt zich ook vragen, maar Fran laat het niet aan haar hart komen. Haar nieuwe huishouden staat ver van het traditionele gezin, maar Fran voelt zich goed in haar vel en geniet van de nieuwe wending die haar leven heeft genomen.

Fran Drescher kruipt in de huid van Fran Reeves. Ze begon haar carrière als filmactrice, tot ze met het idee van 'The Nanny' op de proppen kwam en prompt wereldberoemd werd. Ze kan hiervoor twee Emmy Award- en twee Golden Globe nominaties op haar naam schrijven.

'Living With Fran', vanaf zaterdag 1 september om 17.20 uur op VTM.

DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:10
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    De Tafel van Tine
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:45
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:15
    Shades of Blue
  • 01:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:12
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:55
    Guillaume's Paris
  • 04:25
    Signora Volpe
    03:05
    Father Brown
  • 05:05
    NCIS: Los Angeles
    02:15
    Cougar Town
  • 02:45
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    NPO Doc: Alles moet beter