Karen Damen roert in urinoirs in 'De Vuilste Jobs Van Vlaanderen'

maandag 25 september 2023
Foto: VTM 2 - © DPG Media 2023

It's a dirty job, but someone's gotta do it. En voor sommigen is het zelfs een ware roeping. In 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' nemen de superhelden van de schoonmaak de kijker opnieuw mee naar verwaarloosde huizen met bergen afval, uitpuilende mobiele toiletten en... projectielkakkende meeuwenkolonies.

De professionele cleaners krijgen in iedere aflevering telkens een bekende helpende hand.  Christoff, Karen Damen, Dominique Persoone, Tine Embrechts, Ingeborg en Julie & Maxime Vermeire gaan - al dan niet kokhalzend en vloekend - mee de strijd aan met hopen stinkende viezigheid.


Karen Damen bijt vanavond de spits af. Uitpuilende mobiele toiletten na fuiven en festivals waar duizenden mensen tot in de vroege uurtjes hard gefeest hebben? Voor cleaners Brecht en Guytan (Ichtegem) zijn ze dagelijkse kost. En nu krijgt ook Karen Damen ze op het menu. Na een KLJ-fuif roert ze met grote tegenzin in overvolle urinoirs en duikt ze gore toiletten in om de drollen te lijf te gaan.


De kijker maakt ook kennis met wetenschapper Eric (Gent/Zeebrugge), die het gedrag van broedvogels onderzoekt. En dat is letterlijk en figuurlijk een kakjob. Zodra Eric de nesten van een meeuwenkolonie in Brugge nadert om metingen te doen, jagen de meeuwen hem weg door middel van… een pittig kakbombardement. Ook beerboer Erwin (Destelbergen) begeeft zich iedere dag vol overgave tussen de uitwerpselen. Samen met vrouwlief An doorkruist hij Oost-Vlaanderen om overvolle beerputten te legen.

Tim en z’n ex-vrouw Annelies (Lievegem), de anciens van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen', ruimen zwaar vervuilde huizen op en worden dagelijks geconfronteerd met schrijnende situaties. Maar nu staat Tim met een extra klein hartje voor een emotionele klus: hij moet het zwaar verwaarloosde huis van zijn overleden dooppeter leegmaken.

Een nieuw seizoen van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen', dinsdag 26 september om 21.30 uur bij VTM 2.



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: kickstart
    11:00
    Erediensten
  • 09:00
    Lentebeelden
    15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
  • 10:35
    Bumba
    10:40
    Timbalo
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:55
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    13:00
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:15
    Huizenjagers
  • 10:30
    Fuller House
    10:55
    Sullivan's Crossing
  • 10:35
    Pawn Stars
    11:25
    Geen uitzending
  • 10:15
    Love Triangle Australia
    11:20
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 09:50
    Snapped
    10:40
    Snapped: Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 10:37
    Hobbyklus
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:30
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    10:55
    De Eregast
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:20
    Storage Wars
    11:10
    First Dates Australia
  • 10:20
    The Passion Hemelvaart
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:05
    Nieuwsuur
    10:45
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
  • 10:35
    Pingu in de stad
    10:40
    Ta-daaa!