Het is kermis wanneer Sergio in 'Groeten Uit' terugkeert naar 1977

Een nostalgische terugblik met verhalen en anekdotes uit hun jeugdjaren? In nieuwe afleveringen van 'Groeten Uit', vanaf dinsdag 21 april om 20.35 uur, stuurt An Lemmens opnieuw een reeks bekende Vlamingen terug in de tijd.
Dit keer herontdekken Sergio Quisquater, Saartje Vandendriessche, Willy Sommers en zussen Erika en Heidi Van Tielen een weekend lang de tijdsgeest van het jaar waarin ze 12 waren. Ze worden samen met hun gezin ondergedompeld in een huis dat volledig ingericht is zoals toen en ook de muziek, gadgets, outfits, kapsels en tv-programma’s mogen niet ontbreken.
Aflevering 1: Sergio herbeleeft zijn jeugd in 1977
Sergio Quisquater mag op dinsdag 21 april om 20.35 uur, samen met zijn vrouw en twee kinderen Steffi en Gill, de spits afbijten. Ze keren terug naar 1977, het jaar waarin de King of Rock ’n Roll Elvis Presley stierf, Jimmy Carter president werd van de Verenigde Staten en John Travolta het podium veroverde met zijn dansmoves in de film 'Saturday Night Fever'. In dat jaar blies rasentertainer Sergio 12 kaarsjes uit.
Sergio zijn enthousiasme is groot wanneer hij het huis uit 1977 ontdekt. 'Onze papa was precies ne kleine in een snoepwinkel. Alles was leuk en mooi. Je ziet dat hij echt terug zijn jeugd aan het herbeleven is', lacht Steffi. En ook Gill en Steffi maken kennis met het 'Spel zonder Grenzen', de grappen van 'Benny Hill' en de originele versie van Sergio's eerste plaatje 'Quando Quando'.
Op jonge leeftijd was Sergio een snelle jongen met een grote liefde voor brommers. Om de flashback naar vroeger compleet te maken, verrast zijn goede vriend en voormalig wereldkampioen motorcross Stefan Everts hem met een bezoek. Sergio en Gill worden uitgedaagd voor een race op een vintage Honda Dax, het allereerste brommertje van Sergio. Wie klokt af op de snelste tijd en sleept de speciale trofee in de wacht?
Op zaterdagavond is het tijd om te gokken op de hamster van geluk, de buikjes vol te eten met smoutebollen en hun mannelijkheid te bewijzen in het schietkraam. Het gezin gaat naar de kermis van 1977 in het dorp. Het schietkraam wordt voor de gelegenheid uitgebaat door An Lemmens. Kan Sergio het competitiebeest in zichzelf onderdrukken?
Aan het einde van het weekend krijgt de familie Quisquater nog hoog bezoek van een collega en jeugdvriend en duikt ook An Lemmens op met de ingeleverde smartphones. Wat vond de familie Quisquater nu echt van het interieur, het eten, de kledij en vooral de ambiance in 1977?
'Groeten Uit', vanaf dinsdag 21 april om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Merel Westrik presenteert nieuw seizoen 'Project Rembrandt'
- 'Van Onschatbare Waarde' viert tienjarig jubileum
- 'Hello goodbye' keert terug: Manu Van Acker gaat op zoek naar ontroerende luchthavenverhalen
- Ultieme relatietherapie in '90 Day: The Last Resort' op TLC
- Peter Pannekoek eerste gast in 'VPRO Zomergasten'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.
'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.



































