Emotionele Metejoor over overleden vriend Tim in 'James De Musical'

woensdag 17 januari 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In 1991 werd kleine Joris, 'Metejoor' geboren. Dat hij een muzikaal talent zou worden hadden zijn ouders al van ver zien aankomen. In 'James De Musical' keren we terug naar de basisschool in Vosselaar waar Metejoor zijn eerste liefje leert kennen.

Metejoor en zijn vriendinnetje Marieke konden toen alles aan elkaar kwijt in hun liefdesbrieven. Naast Marieke had Metejoor in die periode nog een andere grote liefde: voetbal. Samen met zijn beste vriend ​ Robbe voetbalde hij een tiental jaar bij Turnhout tot zijn faalangst hem te groot werd.


In 2016 sloeg het noodlot toe en verloor Metejoor één van zijn beste vrienden Tim aan zelfdoding. Tim heeft veel mooie herinneringen achtergelaten die Metejoor voor altijd zal koesteren. Niet alleen voor hem maar voor zijn volledige vriendengroep sloeg zijn dood in als een bom: 'Als er iets is, praat er alstublieft over', roept een emotionele Metejoor op.


2018, het begin van Metejoor zijn muzikale carrière. We zien hoe een angstige Joris in het voorprogramma van Clouseau op het podium kruipt en eraf komt als dolgelukkige Metejoor. Niet veel later komt Metejoor in de hitlijsten met het nummer 'Wat Wil Je Van Mij?'.

'James De Musical', donderdag om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.

Na het ongeziene succes van 'James De Musical – Live on Stage' begin 2023 komt er een gloednieuwe show naar de Lotto Arena. De tweede editie van 'James De Musical – Live on Stage' wordt opnieuw een indrukwekkend totaalspektakel waarin de rollen nog eens worden omgedraaid voor Metejoor, Gert Verhulst, Karen Damen en Niels Destadsbader.

Tickets voor 'James De Musical – Live on Stage' vrijdag 19 april en zaterdag 20 april: goplay.be/tickets.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:20
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:56
    Sporza: Milaan Cortina 2026
  • 11:55
    Samson en Marie
    12:00
    Shaun het schaap
  • 11:55
    9-1-1
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:10
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:10
    Zorro
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:35
    The Endgame
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:50
    Peppe's Sicilië
  • 11:20
    Big Sky
    14:20
    NCIS
  • 11:45
    Geen uitzending
    12:45
    Bar Rescue
  • 11:25
    A Place in the Sun
    16:05
    Chateau Meiland
  • 11:20
    Murder: Fight for the Truth
    13:10
    Snapped
  • 11:58
    Trends Talk
    12:31
    CEO van mijn leven
  • 11:57
    Diy on wheels
    12:00
    Request
  • 11:40
    Chris Cooks Cymru
    12:15
    De Garde van Gert
  • 11:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    12:10
    New Tricks
  • 11:35
    Below Deck
    13:20
    Grey's Anatomy
  • 11:20
    NOS Olympische Winterspelen
    21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 11:45
    Wij kinderen van Suriname
    12:20
    Dit is de kwestie
  • 11:55
    Peter Pan
    12:20
    BarnKidz