Een woning voor 170.000 euro? Da's de nieuwe uitdaging in 'Blind Gekocht'

woensdag 11 mei 2022
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Een nieuwe 'Blind Gekocht' en meteen een immens uitdaging voor Béa! Een budget van 170.000 euro. Maar ook de reveal van de nieuwe woning van groene dromers Liese & Iñigo én de zoektocht naar een huis met 6 slaapkamers!

 


Alleenstaande mama Bianca en zoon Jitse zijn beiden artistiek aangelegd: Bianca is grafisch ontwerpster, werkzaam in de sales en houdt zich in haar vrije tijd graag bezig met het opknappen van vintage meubeltjes. Jitse studeert aan de kunstschool en houdt van skaten en schilderen. Bianca is al 5 jaar op zoek naar een eigen woning met 2 slaapkamers en een kleine tuin in de regio van Lanaken. Op zich geen al te grote wensen, maar als alleenstaande mama heeft Bianca een beperkt budget van 170.000 euro. Momenteel huurt ze een appartement, maar dat wordt wat klein voor hun beiden. Sinds Bianca de leeftijd van 40 gepasseerd is, voelt ze de druk om een eigen woning te vinden. Als alleenstaande mama en gezien haar leeftijd, is het niet zo eenvoudig om nog een langlopende lening bij de bank af te sluiten. Met een blik op de toekomst zou een huurwoning een serieuze hap uit haar pensioen zijn. Een pittige opdracht voor Béa: waar ze eerder dit seizoen nog een woning zocht voor 1 miljoen euro, start ze nu de zoektocht voor een huis van 170.000 euro. ​
Heeft Bart de juiste keuzes gemaakt voor groene dromers Liese en Iñigo?
Spannend! Liese en Liese en Iñigo ontvangen de sleutel van hun woning. Na aankoop van de woning bleef er voor Bart nog 56.000 euro over, een budget waarmee hij niet al hun ecologische wensen kan vervullen. “Ik wil niet dat ze te teleurgesteld gaan zijn, ze moeten even een realitycheck krijgen. Als we in dit huis een nieuwe regenwaterput moeten steken, gevels isoleren, vloeren isoleren dus ook opbreken, de ramen met driedubbele beglazing, een finoven, … Alles wat ik optel, dan kom ik aan ongeveer 80.000 euro en dan heb ik nog niets aan het interieur gedaan.” Liese en Iñigo ontdekken hun gloednieuwe woning: zal Bart de juiste keuzes hebben gemaakt?
Geen compromis: Béa en Kelly gaan opnieuw op zoek naar een woning met 6 slaapkamers.
Sarah en Paul zijn op zoek naar een woning met 6 afgewerkte slaapkamers, zodat hun 5 kinderen een eigen kamer hebben. Maar een eerste zoektocht op de woonmarkt leverde niet veel op… Kelly en Béa gingen langs bij het koppel, met een compromis om te zoeken naar een woonst met 4 afgewerkte slaapkamers. Maar dat voorstel werd niet zo warm onthaald. Béa trekt terug richting de markt, maar waar vind je nog een huis met 6 afzonderlijke slaapkamers?

 

Alleenstaande mama Bianca en zoon Jitse zijn beiden artistiek aangelegd: Bianca is grafisch ontwerpster, werkzaam in de sales en houdt zich in haar vrije tijd graag bezig met het opknappen van vintage meubeltjes. Jitse studeert aan de kunstschool en houdt van skaten en schilderen. Bianca is al 5 jaar op zoek naar een eigen woning met 2 slaapkamers en een kleine tuin in de regio van Lanaken.

Op zich geen al te grote wensen, maar als alleenstaande mama heeft Bianca een beperkt budget van 170.000 euro. Momenteel huurt ze een appartement, maar dat wordt wat klein voor hun beiden. Sinds Bianca de leeftijd van 40 gepasseerd is, voelt ze de druk om een eigen woning te vinden. Als alleenstaande mama en gezien haar leeftijd, is het niet zo eenvoudig om nog een langlopende lening bij de bank af te sluiten. Met een blik op de toekomst zou een huurwoning een serieuze hap uit haar pensioen zijn. Een pittige opdracht voor Béa: waar ze eerder dit seizoen nog een woning zocht voor 1 miljoen euro, start ze nu de zoektocht voor een huis van 170.000 euro. ​

Heeft Bart de juiste keuzes gemaakt voor groene dromers Liese en Iñigo?
Spannend! Liese en Liese en Iñigo ontvangen de sleutel van hun woning. Na aankoop van de woning bleef er voor Bart nog 56.000 euro over, een budget waarmee hij niet al hun ecologische wensen kan vervullen. 'Ik wil niet dat ze te teleurgesteld gaan zijn, ze moeten even een realitycheck krijgen. Als we in dit huis een nieuwe regenwaterput moeten steken, gevels isoleren, vloeren isoleren dus ook opbreken, de ramen met driedubbele beglazing, een finoven, … Alles wat ik optel, dan kom ik aan ongeveer 80.000 euro en dan heb ik nog niets aan het interieur gedaan.' Liese en Iñigo ontdekken hun gloednieuwe woning: zal Bart de juiste keuzes hebben gemaakt?

Geen compromis: Béa en Kelly gaan opnieuw op zoek naar een woning met 6 slaapkamers.
Sarah en Paul zijn op zoek naar een woning met 6 afgewerkte slaapkamers, zodat hun 5 kinderen een eigen kamer hebben. Maar een eerste zoektocht op de woonmarkt leverde niet veel op… Kelly en Béa gingen langs bij het koppel, met een compromis om te zoeken naar een woonst met 4 afgewerkte slaapkamers. Maar dat voorstel werd niet zo warm onthaald. Béa trekt terug richting de markt, maar waar vind je nog een huis met 6 afzonderlijke slaapkamers?

'Blind Gekocht', donderdag 12 mei om 20.35 uur bij Play4 én GOPlay! 


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Zig & Sharko
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 06:00
    Tik Tak
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:25
    Verschoten & zoon
    13:35
    Familie
  • 03:10
    Geen uitzending
    10:00
    My Kitchen Rules
  • 06:00
    Qmusic
    11:50
    Geen uitzending
  • 00:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    09:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:25
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:00
    Two and a Half Men
  • 01:45
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    08:00
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:35
    Cold Case Files: The Rifkin Murders
  • 00:44
    Z-Mediation
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:56
    Roger
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
    08:30
    Lekker Messy
  • 06:00
    Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure
  • 01:30
    Below Deck Sailing Yacht
    13:55
    Hudson & Rex
  • 14:00
    NOS het vragenuurtje
    08:00
    NOS Journaal
  • 14:15
    Volle Zalen
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:25
    NOS Studio Sport
    08:00
    Beestenbrigade bingo