Dominique Persoone vs. Seppe Nobels: wie haalt laatste finaleticket 'Snackmasters' binnen?

zondag 3 oktober 2021

In de tweede en laatste halve finale van 'Snackmasters' schotelt Koen Wauters halve finalisten Dominique Persoone en Seppe Nobels een klein venijn voor: Duyvis Crac-a-Nut, pindanoten met een krokant, kruidig korstje met paprikasmaak.

Dominique Persoone is één van de beste chocolatiers ter wereld en een absolute krak in zijn vakgebied. Maar Dominique volgde ook een koksopleiding en draait zijn hand niet om voor een zoute snack. Aan de andere kant van de ring: groentechef Seppe Nobels. In de kwartfinale won hij met zijn bioburger de verbeten strijd van Sofie Dumont.


Terwijl Seppe met zijn sous chef Xavier bij een Oosterse specerijenwinkel zijn ingrediënten gaat halen, kiezen Dominique en zoon Julius voor een industriële aanpak en doen zij hun inkopen bij een horeca groothandel.

Na een dag hard zwoegen, besluit Dominique er even de stekker uit te trekken en bezoekt hij zijn favoriete tattooeerder. Hij vereeuwigt namelijk alle grote momenten in zijn leven met een tattoo en daar hoort 'Snackmasters' natuurlijk ook bij. Dominique laat een afbeelding van Seppe met daaronder 'loser' in zijn nek tatoeëren. Zoon Julius filmt het gebeuren en stuurt het door naar Seppe die vol ongeloof reageert: 'Nee! Tu te fous de ma gueulle?! Dit kan niet, dat is bullshit! Godverdomme, vuile hond! Dat is gene gewone!'


De zenuwen zijn strak gespannen tijdens de cook off in het Nederlandse Zaandam. Welke topchef maakt de beste replica van deze borrelnootjes met paprikasmaak? En wie stoot als laatste door naar de finale en staat volgende week tegenover Marcelo Ballardin voor de titel van 'Snackmasters 2021'?

'Snackmasters at Home'
Meteen na de aflevering maakt Loïc Van Impe thuis-versies van de snacks in de VTM GO Exclusive 'Snackmasters at Home'. Het worden leuke, korte recepten die voor iedereen haalbaar zijn. De afleveringen van 'Snackmasters at Home' zijn meteen na elke aflevering van 'Snackmasters' te bekijken op VTM GO.

'Snackmasters', maandag 4 oktober om 20.35 uur bij VTM. De afleveringen van 'Snackmasters' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Villa Politica
    00:35
    Journaallus
  • 13:00
    Winterbeelden
    23:50
    90 minutes
  • 14:30
    Kaatjes Kameraadjes
    22:15
    Geen uitzending
  • 14:15
    Wittekerke
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 13:50
    De alarmcentrale: pech onderweg
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 14:25
    S.W.A.T.
    23:25
    Monster Hunter
  • 14:30
    All New Traffic Cops
    00:05
    60 Days In
  • 08:50
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 13:55
    Komen eten
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 13:55
    C.S.I. New York
    00:45
    New Girl
  • 14:20
    The First 48 Presents Critical Minutes
    00:20
    Bar Rescue
  • 14:10
    Toasted!
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 14:00
    Cold Justice
    00:15
    Family Law
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:29
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 13:50
    Bon Appetit
    00:05
    Guten Appetit
  • 13:45
    The Split
    00:40
    Marie Antoinette
  • 14:05
    First Dates Australia
    00:20
    The Resident
  • 14:00
    Wordt aangekondigd
    00:40
    Pauw & De Wit
  • 13:55
    Het Uur van de Wolf
    00:50
    Nieuwsuur
  • 14:30
    De Smurfen
    00:20
    Nog Eén Keer Fit