Après ski-party in Jerooms parkeergarage zorgt voor ergernis bij de kandidaten

woensdag 16 april 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Jeroom heeft opnieuw drie mega-absurde proeven bedacht in aflevering 3 van Kamp Jeroom. Vanuit zijn ivoren toren ziet hij Jani Kazaltzis & Kim Van Oncen, Elodie Gabias & Timon Verbeeck en Rik Verheye & Bart Kaëll binnenrijden.

Zij krijgen de opdracht om zichzelf zo warm mogelijk aan te kleden met de skikleren die ze in de garagebox kunnen vinden. Vol enthousiasme duiken de duo's in de stapels skikleding, al twijfelt Jani toch even bij het zien van de felblauwe skibroek. Maar als ze allemaal lekker warm ingeduffeld zijn, komt Jeroom op de proppen met een onverwachte vervolgopdracht.


'Vrienden, slecht nieuws. De piste is gesloten', opent Jeroom het tweede deel van de opdracht. 'Jullie mogen dus al jullie aangetrokken kledingstukken weer uittrekken, maar met een addertje onder de sneeuw. Er mogen geen handen gebruikt worden. En zolang de muziek loopt, moeten jullie dansen.' Tot grote ergernis van de duo's, maar groot jolijt van Jeroom én het publiek beginnen ze te headbangen, twerken en moonwalken op Anton aus Tirol.

De teams mogen hun beste Frans bovenhalen en moeten op zoek gaan naar de bekende Waal. Vier Vlamingen en één Waal hebben zich verzameld in de garagebox, aan de kandidaten om de Waal van de Vlamingen te kunnen onderscheiden. Vervolgens wagen ze zich, als de echte Celebrity MasterChefs die ze zijn, aan twee smakelijke soepjes. Elk ingrediënt dat ze voorgeschoteld krijgen, moeten ze in één keer verdelen in twee gelijke helften, zodat de twee weegschalen op het eind exact in evenwicht zijn.

'Kamp Jeroom', donderdag 17 april om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Fair Trade 2' - Ella-June Henrard (Streamz)

Louba, de dochter van Ivan Kozlov, is uit op wraak. Dimitri Kremer biedt haar prompt zijn diensten aan. Paternoster wil nog een laatste grote slag slaan door een grote partij cocaïne uit te halen in de haven.

'Fair Trade', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    01:50
    Journaallus
  • 18:55
    Astrid et Raphaëlle
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 19:05
    Ongezien
    05:15
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 18:55
    Steenrijk, Straatarm
    00:35
    De Eerste op de Moordplek
  • 18:50
    House
    01:20
    Geen uitzending
  • 19:00
    'Allo 'Allo!
  • 19:05
    Santa Tell Me
    23:55
    Northpole
  • 18:55
    EHBL
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:40
    De Slimste Mens Ter Wereld
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 18:40
    Criminal Minds
    01:05
    Fire Country
  • 19:00
    Two and a Half Men
    02:00
    Evil
  • 18:45
    Jingle Bell Love
    02:00
    Geen uitzending
  • 18:30
    Cold Justice
    01:45
    CSI: Vegas
  • 19:05
    Alle Zaken op een Rijtje
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    01:05
    Tot op de Graat
  • 19:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:35
    Darby and Joan
  • 19:05
    Law & Order: Organized Crime
    01:35
    Grey's Anatomy
  • 18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    Podium Klassiek
    01:30
    Nieuwsuur
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    02:00
    Wordt aangekondigd