Anouk Matton krijgt een over the top babyshower cadeau

zondag 26 september 2021

Business woman, glammy mummy én een famous husband: in 'Anouk Matton Privé' leren de VTM 2-kijkers de vrouw van 's werelds bekendste dj pas écht kennen. Maandag in de eerste aflevering krijgt Anouk Matton een over the top babyshower cadeau met een wild randje.

'Al mijn vriendinnen stonden daar, ze draaiden mijn muziek, er was sushi en de champagne vloeide rijkelijk. Het was eerder een champagne shower dan een babyshower. Dat was eigenlijk toch niet zo solidair met mij hé, want ik mag niks drinken en al zeker geen rauwe vis eten', lacht Anouk. Al dreigt het feestje nog voor het goed en wel van start is gegaan uit te draaien op een discussie tussen haar vriendinnen. Want iedereen wil een stukje Anouk voor zichzelf.


Ook voor de babykamer gaat Anouk voor dat tikkeltje extra: 'Er staan twee camions voor mijn deur vol babyspullen. Ik schrok wel van de hoeveelheid en wat er allemaal bij komt kijken.' Voor de inrichting schakelt ze de hulp van ex-miss België en vriendin Cilou Annys in, die zelf een babywinkel heeft.


Nu maandag mogen de VTM 2-kijkers ook mee met Anouk en Dimitri naar de gynaecoloog voor de 38-weken check-up. 'Als ik zou bevallen midden in de nacht, dan zou dat misschien het enige moment in heel mijn leven zijn dat ik zonder make-up de deur uitga. Maar dan denk ik dat ik misschien toch nog snel foundation zou gaan opdoen. Ik vind het wel belangrijk om er goed uit te zien op mijn eerste babyfoto’s', vertelt Anouk.

'Anouk Matton Privé', maandag 27 september om 21.40 uur bij VTM 2.



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    01:00
    Het weer (laat)
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:35
    Ridder Muis
    05:25
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 10:00
    Achter gesloten deuren
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:30
    The Town Christmas Forgot
    01:30
    JOE XMAS
  • 10:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 10:00
    Walker
    01:20
    New Amsterdam
  • 10:05
    Hawaii Five-0
    01:35
    Ice Vikings
  • 09:30
    Christmas Unwrapped
    02:00
    Geen uitzending
  • 10:20
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:29
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:05
    Vlaamse Klassiekers
    01:45
    Winterse Kost
  • 10:10
    Death in Paradise
    01:45
    Inside Man
  • 10:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    03:25
    The Resident
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 09:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:35
    Pieter Konijn
    01:30
    Top 2000 Quiz