EXIT Kosmos in 'The Masked Singer'
Julie Van den Steen was er 100% zeker van: achter het masker van Kosmos moest en zou het gezicht van Siska Schoeters schuilgaan.
Vanavond kreeg ze gelijk in 'The Masked Singer' en werd Siska onverbiddelijk ontmaskerd, vlak voor The Big Bang. Voor haar kwam zo een einde aan wat ze zelf één van de tofste dingen die ze ooit in haar leven heeft gedaan noemt. In 'Behind The Mask' op VTM GO onthult Siska hoe ze haar deelname al die weken verborgen probeerde te houden voor haar kinderen én voor Niels Destadsbader, vertelt ze waarom Kosmos 'een wifi-station op zichzelf' was en rollen er tranen wanneer het masker een eerste keer opgaat.
Ze staat meestal stevig in haar schoenen, maar bij 'The Masked Singer' was dat voor Siska toch wel anders. Over haar deelname heeft ze lang getwijfeld en de onzekerheid sloeg toe. 'Dan kijk je naar jezelf en denk je: wat heb ik te verliezen? Echt niks. Dus fuck it, ik doe het gewoon.' Siska draaide de knop om en nam zich voor om van elke minuut te genieten. En dat deed ze ook. 'Dit was één van de tofste dingen die ik ooit gedaan heb in mijn leven. Het voelt echt als spelen en je zit in een soort van dolle rit. Ik vind het een heel fijn verhaal om later aan mijn kleinkinderen te vertellen: oma was ooit de kosmos. Als er een prijs is voor coolste oma, dan ben ik de coolste oma ooit.'
En dus dook Siska in een bad van mysterie en geheimhouding. Ook voor haar kinderen, die de stem van Kosmos na show 2 toch leken te herkennen. En voor Niels Destadsbader, die in het publiek zat. 'Een week na de opname kreeg ik plots een bericht van Niels: ‘Kosmos, da zoude gij kunnen zijn. Ik ben wel zeker, denk ik’', verklapt Siska. 'Ik heb teruggestuurd: ‘Die Kosmos, is die mager en aantrekkelijk? Dan wil ik het zijn’.'
'Behind The Mask' volgt ook de eerste kennismaking van Siska met haar pak. Die liep niet van een leien dakje. Wanneer ze de grote bol voor het eerst opzette, sloeg de paniek toe en rolden er tranen. 'Ineens wordt het helemaal donker en zit je in een bel. Dan is je eerste idee: ik heb geen lucht.' Siska onthult ook een leuk detail over haar pak. 'Ik was blijkbaar een heel wifi-station op mezelf. De ledlampen konden niet draaien op de wifi die er was, waardoor ze een eigen wifi-station ín mijn pak hebben gestoken. Styliste Amke ging dan onder mijn kleed liggen zoals een automechanieker onder een auto ligt. Ik heb nooit geweten wat ze daar precies deed', lacht ze. 'Ik ben alleszins heel trots op mezelf, maar ook heel dankbaar', besluit Siska. 'Dit was aan crazy ervaring. Crazy, maar zo tof!'
'Behind The Mask' is vanaf nu exclusief te zien op VTM GO.
Lees ook:
Het feestje is afgelopen voor Soaperstar in 'The Masked Singer'
Noodlot slaat bijna toe voor Foxy Lady in 'The Masked Singer'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'The Big Verdick Quiz' dicht bij Jamie én Bisou award
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ramadan begint: tijd voor 'Suhoor Stories' op NPO Radio 1
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.




































