Delphine van Saksen-Coburg doet mee aan 'Dancing With The Stars'

dinsdag 9 november 2021

Delphine van Saksen-Coburg gaat de komende weken en maanden dé ultieme dansuitdaging aan in 'Dancing With The Stars' op Play4. En dat doet ze niet zomaar: via 'Dancing With The Stars' helpt ze samen met Make-A-Wish® om de droom van een bijzondere jongen te laten uitkomen.

In het derde seizoen van de populaire danswedstrijd zal Delphine – samen met haar Nederlandse danspartner Sander Bos – dit najaar dus niet enkel de kunst van het dansen proberen onder de knie te krijgen, maar ook een groot feest organiseren voor de dappere jongen en zijn hele familie.



Delphine van Saksen-Coburg: 'Via dit dansavontuur hoop ik nog meer aandacht te kunnen vestigen op het mooie en vooral belangrijke werk van Make-A-Wish en welke positieve invloed de organisatie heeft op zieke kinderen en hun families. Bij Make-A-Wish staat het leven centraal en gebruiken ze de kracht van hoop en liefde om de pijn en het verdriet te verzachten. En als ik naar mezelf kijk, hoort ook dansen thuis in het rijtje van liefde en hoop om het leven te omarmen en nog meer betekenis te geven. Ik ben mij ervan bewust dat dit avontuur een fysieke en mentale uitputtingsslag zal worden, maar dat is niets vergeleken met de uitdagingen waar zieke kinderen en hun families mee geconfronteerd worden.'

Bekijk de eerste beelden van prinses Delphine's eerste dansrepetitie:


Hilde Vander Stichele, Algemeen Coördinator / CEO Make-a-Wish® Belgium: 'Het vervullen van een allerliefste wens heeft op ieder kind een magisch effect, maar op kinderen met een levensbedreigende ziekte in het bijzonder. Het geeft deze kinderen, die vanwege hun ziekte te vaak vooral patiënt zijn, de kracht om kind te zijn. Het verwezenlijken van een droom kan voor hun toekomst een wereld van verschil betekenen. Make-A-Wish® wil de kinderen een hart onder de riem steken, hen moed geven voor de onzekere toekomst waar ze voor staan door elk wenskind en zijn/haar familie een onvergetelijk moment te laten beleven te midden van al die zorgen, twijfels, moedeloosheid en verdriet, ver weg van klinieken, dokters en ziekenhuisbehandelingen. We zijn dan ook blij dat Delphine samen met 'Dancing with the Stars' Make-A-Wish® een podium zal bieden, letterlijk en figuurlijk. Kinderen even laten vergeten dat ze ziek zijn, en ook gewoon kind kunnen zijn, daar zetten we allemaal onze dansschouders onder.'

Delphine van Saksen-Coburg: 'Ik heb absoluut geen danservaring en mijn knowhow beperkt zich tot enkele, vaak ongemakkelijke, danspasjes op trouwfeesten en recepties. Ik heb geen idee hoe ik moet beginnen aan het instuderen van een échte dans, waar techniek de basis vormt van alles. Maar ik kijk ernaar uit om samen met Sander en alle andere 'Dancing With The Stars'-professionals stapje per stapje een waardige danser en tegenstander te worden. Ik heb alleen maar lof voor de professionele dansers die hun artistieke passie en toewijding willen delen met ons, de leken van de dansvloer. Ik ben blij dat ik de kunst van het dansen en de levensvreugde die een dans met zich meebrengt eindelijk kan beginnen te ontdekken. Tegelijkertijd wil ik ook hard werken om Make-A-Wish met hart en ziel te ondersteunen.'

'Dancing With The Stars', nog dit najaar bij Play4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Dodo
    00:10
    Journaallus
  • 01:30
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 06:45
    Sarah: Sokpop en de klanken
    22:25
    Geen uitzending
  • 06:45
    Kabouter Plop
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 02:20
    Geen uitzending
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 00:55
    Geen uitzending
    22:50
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:00
    FBI
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 06:30
    Body Shockers
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 04:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:10
    Winterse Kost
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 06:35
    Whitstable Pearl
    01:00
    The Castaways
  • 06:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 06:05
    Compilatie Tijd voor MAX
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 02:10
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 06:45
    Sarah en Eend
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben