Kijkcijfers: SBS Belgium kijkt tevreden terug op eerste najaarsresultaten

Met nog twee maanden te gaan in 2021 zit SBS Belgium ook in oktober weer netjes 'on track'. De zendergroep haalt, op een moment dat het sociale leven van de Vlamingen zich grotendeels heeft hervat, een mooie 20,6% marktaandeel op de doelgroep VVA 18-54. Dat laat het bedrijf weten.
Eén van de must-see programma’s trekt mee aan de succeskar en is dé nieuwste tv-hit van het moment op Play4 dit najaar: 'Klopjacht'. De eerste aflevering was duidelijk ook most wanted in Vlaanderen: in totaal staat de teller al op 994.769 kijkers en 37% marktaandeel (totaal aflevering 1 met herhalingen). Gemiddeld zit de reeks na twee afleveringen op 641.690 kijkers en 35.2% marktaandeel.
Ook 'De Slimste Mens ter Wereld' dendert voort en doet het zelfs even goed als vorig corona-jaar. De eerste twee weken kregen Erik en zijn bende gemiddeld 1.086.858 kijkers over de vloer, wat goed is voor 47% marktaandeel. Daarmee is 'De Slimste Mens ter Wereld' afgetekend marktleider in zijn tijdslot. Online blijft de populaire quiz enorm populair, met gemiddeld 53.000 views per volledige aflevering. Voor de eerste aflevering tikt dat aantal zelfs door tot 90.000 views.
'Scheire en de Schepping' maakte zijn wederoptreden en deed dat met glans: Lieven Scheire palmde met zijn karrenvracht aan wonderlijke wetenswaardigheden gemiddeld 451.643 kijkers in, goed voor 25.1% marktaandeel. 'De Rechtbank', ondertussen al bezig aan seizoen 11, blijft één van de vaste waarden: gemiddeld 511.857 kijkers en 21.5% marktaandeel. Vanaf volgende week trekt De Rechtbank nog drie afleveringen naar assisen. Sinds deze week kreeg Play4 ook versterking van de drerries van de nieuwe fictiereeks 'Grond' en de bakkers van een nieuw seizoen 'Bake Off Vlaanderen': 448.506 kijkers & 19.2% marktaandeel en 397.306 kijkers & 22.9% marktaandeel, en dat over verschillende uitzendmomenten heen. 'Temptation Island' draagt zijn steentje bij op Play5 en verleidt gemiddeld elke week 276.469 kijkers, wat goed is voor 21% marktaandeel. Net als bij 'De Slimste Mens ter Wereld' zit ook bij 'Temptation Island' een groot online publiek te wachten op nieuwe content: gemiddeld ruim 99.000 views per volledige aflevering.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- BBC Belgium in juni: nieuwe verhalen, nieuwe spanning
- Binnenkort bij RTL: nieuwe programma’s, finales en filmweken
- 'Vroege Vogels' is zondag in Zeeuws-Vlaanderen
- Nieuwe aangrijpende verhalen in 'Over Mijn Lijk'
- '3 op Reis: De Reis van je Leven' trekt verder doorheen de wereld
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video
Kijktip van de dag

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?
'The Floor', om 20.40 uur op VTM.



































