Zanger Metejoor gaat meedoen aan 'Dancing with the Stars'

vrijdag 22 oktober 2021

Het gaat hard voor zanger Metejoor. Niet alleen kondigt hij een nieuw album aan, de Kempenaar gaat ook deelnemen aan 'Dancing with the Stars' op Play4. Hij vervoegt daarmee eerder aangekondigde kandidaten zoals Maksim Stojanac en Olympisch kampioene Nina Derwael.

De astronomen onder ons hadden het wellicht al zien aankomen: Joris van Rossem, beter bekend als Metejoor, danst mee in het nieuwe seizoen van 'Dancing With The Stars' dit najaar op Play4. Dat maakte hij vandaag zelf bekend, samen met het nieuws van zijn nieuwe single én debuutalbum. Zal hij zijn podiumervaring kunnen doortrekken op de dansvloer of wordt hij eerder een vallende ster? Zijn danspartner is Margot Weeda, die de voorbije twee seizoenen al danste met Fabrizio en Michaël Pas.



Metejoor is ondertussen al het vierde bekende gezicht dat op het podium zal schitteren en dat doet hij alvast naast Nina Derwael, Maksim Stojanac en Lotte Vanwezemael. De overige kandidaten worden later bekendgemaakt.

Metejoor: 'Ik zou nooit zelf solliciteren voor 'Dancing With The Stars'. Ik kan niét dansen en ik wilde dat ook niet leren. Maar mijn debuutalbum staat in het teken van 'durven en doen'. En voilà. Ik wil die boodschap verspreiden en door deel te nemen aan 'Dancing With The Stars' ga ik volledig uit mijn comfortzone. Ik hoef niet eens te winnen, maar doe dit eerder voor mezelf: hoe ver kan ik mezelf pushen en waar ligt mijn grens. En ik ben héél benieuwd waar die ligt. Ik gaf vroeger trouwens aerobics-lessen in fitnesscentra en ik dàcht dat dat dansen was. Niet dus. Ik ben zo stijf en houterig. Het is bijna confronterend.'

'Dancing with the Stars' is later dit najaar te zien op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    Dance Academy
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:45
    Hallo Kroket
    06:00
    Tik Tak
  • 07:30
    Raveleijn
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    Urk!
    01:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 07:50
    Friends
    02:10
    Geen uitzending
  • 07:35
    Brooklyn Nine-Nine
    03:50
    Geen uitzending
  • 07:20
    Het Blok
    02:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    CSI: Miami
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:49
    Jong geleerd
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:25
    De Garde van Gert
    02:05
    Tot op de Graat
  • 07:30
    All Creatures Great and Small
    02:00
    Ghosts
  • 07:05
    The Kardashians
    02:35
    Blowing LA
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 07:15
    Tijd voor Max
    03:25
    Nieuwsuur
  • 07:53
    Zin in Zappelin
    02:00
    NOS Studio Voetbal