Twee nieuwe bewoners in het 'Big Brother'-huis

vrijdag 5 februari 2021

In de eerste maand heeft het 'Big Brother' experiment al voor de nodige intriges, plot twists, en onverwachte wendingen gezorgd. Theo heeft het huis vrijwillig verlaten en Ziko, René en Els zijn door de kijker naar huis gestemd.

Na de vrijwillige exits van Daniëlle, Jowi en Nathalie afgelopen zaterdag, bleven nog maar negen bewoners over in het 'Big Brother' huis. Vanavond was in de 'Big Brother' liveshow te zien dat de overgebleven bewoners Jerrel en Matt hebben gekozen als hun nieuwe medebewoners. Maak hier verder kennis met hen.


Jerrel, 25 jaar (Amstelveen – Nederland)
'Ik kan heel slonzig opstaan met een trui en een trainingsbroek, maar ik kan ook gedurende dag transformeren naar een heel ander persoon.'

De nuchtere en hippe Jerrel is niet op zijn mondje gevallen en zal een discussie niet uit de weg gaan. Hij noemt zichzelf een alfa-man en neemt graag de leidersrol op zich. Jerrel heeft al vijf jaar een relatie en laat zijn vriend achter voor het Big Brother avontuur. Hij heeft veel levenservaring opgedaan en en is daardoor zelfverzekerd en hij durft zichzelf te zijn. Hij keek toen hij jong was al naar Big Brother, dus het is een droom voor hem om mee te doen. Hij hoopt een inspiratiebron te zijn voor jongeren die niet uit de kast durven te komen.

Matt, 19 jaar (Zundert – Nederland)
'Ik kan competitief zijn; heel erg graag willen winnen en dergelijke. Dan kan ik misschien heet geblakerd zijn.'

Matt houdt ervan om mensen te entertainen en doet mee aan 'Big Brother' om zichzelf te testen. Hij vindt het een fijne gedachte om even niet in zijn dagelijkse sleur te zitten en uit zijn eigen wereldje te stappen: het dorpse leven in Zundert is niet zijn ding. Hij is pas negentien, maar wel al erg volwassen doordat hij veel heeft meegemaakt in zijn jonge leven. Hij zal zich ook dominant opstellen in de groep. Matt houdt van gezelligheid, is een sociaal dier, maar ook zelfstandig.

Nieuwe bewoner Naast Jerrel en Matt die door de 'Big Brother' bewoners zelf zijn gekozen, bepaalt de kijker wie van de overgebleven potentiële bewoners óók wordt toegelaten tot het huis. Deze nieuwe bewoner zal in de uitzending van vrijdag 5 februari het huis betreden.

Wanneer 'Big Brother' wordt elke werkdag om 22.30 uur uitgezonden op Play4 en om 21.30 uur op Goplay.be. Elke donderdag is om 21.30 uur de liveshow 'Big Brother: Live' te zien, gepresenteerd door Geraldine Kemper en Peter Van de Veire. Via Goplay.be kan er via de livestream 24/7 worden meegekeken met de bewoners in het 'Big Brother'-huis.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Niks Te Zien' - Karl Meesters (VRT 1)

Slechtziende Karl Meesters trekt samen met zanger Jelle Cleymans met de nachttrein naar Berlijn, niet met hun ogen maar met hun oren op scherp. Ze luisteren naar de klank van de geschiedenis aan de Berlijnse Muur, dompelen zich onder in het 4D-geluid van een van de beste muziekstudio's ter wereld, en dansen Schuhplattler in de kleinste technoclub ter wereld. Jelle sluit de reis af met een nieuw nummer als herinnering.

'Niks te Zien', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:15
    Simon Superkonijn
    05:50
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    05:35
    Maya de Bij
  • 10:00
    B&B zoekt Lief NL
    01:25
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:05
    A Christmas Comeback
    05:35
    Christmas in Palm Springs
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 10:15
    Elementary
    02:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 09:55
    Brooklyn Nine-Nine
    02:00
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 10:00
    DIY
    02:15
    Big Miracles
  • 10:15
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:02
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:15
    Peppe's Toscane
  • 09:45
    Death in Paradise
    02:30
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
  • 10:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:45
    The Kardashians
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:05
    EenVandaag
  • 09:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:15
    Simon
    02:50
    De Slopers