DPG Media en Eleven bereiken akkoord over Croky Cup en uitzending digitale clips

DPG Media en Eleven Sports hebben vandaag een akkoord bereikt rond het Belgische voetbal. Hierdoor zal DPG Media, de komende vijf seizoenen, de Belgische bekerwedstrijden blijven uitzenden.
Wie de voorbije seizoenen de verrassende ontknopingen in de Croky Cup wilde volgen, stemde op Q2 af met een kwalitatieve omkadering zowel in het stadion als in studio.
Goed nieuws: de trouwe kijkers hoeven ook de komende vijf seizoenen niets te missen van de Belgische bekercompetitie. Vandaag bereikte DPG Media, het moederhuis van onder meer VTM en HLN, een akkoord met Eleven Sports, de nieuwe rechtenhouder van de Pro League competities. De wedstrijden van de Croky Cup zullen de volgende vijf jaar dus opnieuw bij DPG Media te zien zijn.
Naast de wedstrijden van de Croky Cup, bereikten Eleven Sports en DPG Media ook een akkoord over digitale clips. Zo zullen de volgers van HLN.be aan het einde van ieder voetbalweekend de beste momenten van de speeldag - van zowel de Croky Cup als de Jupiler Pro League - kunnen bekijken. 'VTM NIEUWS' brengt ook uitgebreid verslag.
Michiel Ameloot, Head of Sports DPG Media: 'We zijn heel blij dat we een overeenkomst hebben met Eleven en dat we de Croky Cup kunnen verder zetten, want dat is altijd een succes geweest. Het is ook heel fijn dat we het voetbal tot bij de Vlaming kunnen brengen via HLN, de grootste website van het land, en via uitgebreid verslag in 'VTM NIEUWS'.'
Guillaume Collard, Managing Director van Eleven Sports Belgium and Luxemburg, zegt: 'De voorbije jaren hebben Eleven Sports en DPG Media een sterk partnership uitgebouwd rond het internationale voetbal. We zijn bijzonder tevreden dat we deze samenwerking kunnen versterken rond het Belgische voetbal. De Croky Cup maakt deel uit van onze project 'Home of Belgian Football'. Met DPG Media hebben we een partner die de Belgische bekercompetitie op een innovatieve en kwalitatieve manier op het voorplan kan zetten.'
DOSSIER: Voetbalcontract naar Eleven Sports
volledig dossier- Eleven Sports bereikt akkoord met RTL Belgium: Croky Cup ook bij Club RTL
- Commentator Filip Joos vertrekt al bij Eleven Sports
- Eleven trots op 'maximale distributie Belgisch voetbal'
- Akkoord tussen Eleven Sports en Telenet
- Telenet en Eleven dicht bij een akkoord
- Eleven Sports sluit akkoord met TV-Vlaanderen en Télésat
- Soulwax feat, The Fans: nieuwe sound identity voor de Pro League
- DPG Media en Eleven bereiken akkoord over Croky Cup en uitzending digitale clips
- Telenet kon (nog) geen akkoord bereiken met Eleven Sports over Belgisch voetbal
- VRT bereikte overeenkomst met Eleven Sports over enkele loten van Jupiler Pro League
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- ‘Lalalady’ uit Junior Eurosong waagt 14 jaar later haar kans in 'The Voice'
- Metejoor blikt terug op plusouderschap in 'Komen Eten': 'Ik was pluspapa van twee fantastische dochters'
- Elise Schaap speelt hoofdrol in nieuwe BNNVARA-dramaserie 'De Machine'
- Kijkcijfers: 6, 7 en 8 maart 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami’s' op Nickelodeon
- Paramount Network presenteert 'Transformers Week' en tv-première van 'Transformers One'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami's' op Nickelodeon
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

De ruwbouw gaat in alle vier de panden volop vooruit. Vandaag ontdekken de koppels uit Kessel en Aalst welke maquettes de voorkeur krijgen van de jury. De deadline komt ondertussen steeds dichterbij en Johny laat dat nog eens duidelijk voelen.
'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.



































