Peter Van de Veire laat vanaf 3 augustus dagelijks 'Het Rad' draaien

maandag 13 juli 2020

'Mag ik een klinker kopen, Peter?'. Dat kan vanaf maandag 3 augustus weer naar hartenlust, want 'Het Rad' is terug van weggeweest. Van maandag tot donderdag laat presentator Peter Van de Veire dagelijks drie kandidaten aan het iconische rad draaien om woordpuzzels op te lossen en vooral om prachtige prijzen te winnen.

De langslopende gameshow allertijden krijgt daarvoor wel een stevige update. Eentje zonder nineties-blingbling, maar wel met een nieuw rad, een nieuw logo, een premium prijzenwinkel, bekende assistenten én een nieuwe begintune gemaakt door de succesvolle Limburgse top-dj en hitmachine Regi Penxten. Regi nam de iconische intro onder handen om 'Het Rad' volledig 2020-proof te maken.


Regi: ''Het Rad Van Fortuin' was hier voor het eerst op tv in 1976, mijn geboortejaar. Ik ben dus volledig opgegroeid met het programma. Het was gewoon zalig om nog eens terug te gaan naar mijn kindertijd en in de studio te duiken voor een 2.0-versie van de begintune. Het zou tof zijn als deze remake even legendarisch wordt als 44 jaar geleden.'

Bekijk de generiek van 'Het Rad' hier!

Bekende assistenten en een 'Premium' prijzenwinkel
Het oerconcept blijft bewaard, maar het nieuwe, eigentijdse 'Rad' van VIER krijgt wel verschillende bekende assistenten: in plaats van een vaste assistente wordt Peter elke aflevering geflankeerd door een nieuw bekend gezicht. De 'assistent van de dag' tovert niet alleen de letters tevoorschijn, hij of zij geeft ook enkele thema’s en onderwerpen aan in de vragenrondes.

'De Winkel' kan natuurlijk niet ontbreken. Die staat traditiegetrouw vol met prachtige prijzen, waar iedereen al lang van droomde, maar nooit durfde te kopen. Van een auto tot een Dinner in the Sky of zelfs een geheimzinnige surprise box, alles is mogelijk. In de finale krijgt één kandidaat bovendien de mogelijkheid om te shoppen in  een prijs te winnen uit de 'Premium'-afdeling van de winkel. Hier bevinden zich verschillende hoofdprijzen om 'U' tegen te zeggen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:05
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    10:15
    Rich Kids Go Skint
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:35
    UFO Cowboys
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:10
    Murder: First on Scene
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 00:57
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:47
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:50
    Guillaume's Paris
  • 03:35
    Queens of Mystery
    02:10
    Lynley
  • 03:55
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    NOS Journaal
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:05
    Nieuwsuur
    02:35
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    EenVandaag