TVgids - KanaalZ

Andere zender »
x
VRT 1VRT CANVASKetnetVTMVTM 2VTM 3VTM 4VTM lifeVTM GOLDPlay 4Play 5Play 6Play7Play CrimeKanaalZMENT TVnjam!BBCFirstFOXNPO 1NPO 2NPO 3
06:00 Herhalingslus
Programma met herhalingen.
«
»
09:00 Z-Extra
In deze dossiers gaat Kanaal Z in op specifieke aspecten van de Belgische zakenwereld.
«
»
10:00 Herhalingslus
Programma met herhalingen.
«
»
13:00 Z-Extra
In deze dossiers gaat Kanaal Z in op specifieke aspecten van de Belgische zakenwereld.
«
»
15:00 Herhalingslus
Programma met herhalingen.
«
»
18:00 Z-Extra
In deze dossiers gaat Kanaal Z in op specifieke aspecten van de Belgische zakenwereld.
«
»
20:00 Z-Nieuws
Het laatste nieuws op financieel-economisch gebied uit zowel binnen- als buitenland.
«
»
20:25 Z-Extra
Banken spelen een sleutelrol in de duurzaamheidstransitie, beargumenteren specialisten ter zake Philippe Wallez en Marc Callier (ING België). Al blijkt ook een consistente en evenwichtige regelgeving broodnodig om de beoogde versnelling in te zetten.
«
»
20:35 Z-Business Transformation
Een blik op hoe bedrijven zich klaarstomen voor de toekomst, welke technologieën ze inzetten en wat transformatie betekent voor hun medewerkers. Experts wijzen de weg in de wereld van morgen.
«
»
20:40 Herhalingslus
Programma met herhalingen.
«
»

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ons Huis/Nieuw Huis' (VRT 1)

Pieter (33) woont al zes jaar in een voormalig bankkantoor in zijn geboortedorp Wingene. Twee jaar geleden ontmoette hij Maxim (31) die bij hem introk. Vandaag is Maxim het beu om te wonen in een huis waar de voormalige kantoren dienstdoen als kleerkast en eetruimte. Hij wil dan ook verhuizen en ergens anders een nieuwe start maken. Maar Pieter is honkvast en wil zijn geliefde Wingene niet zomaar verlaten. Om uit deze impasse te geraken, komen architect Tim en makelaar Kristien het koppel te hulp.

'Ons huis/Nieuw huis', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers