Streamz lanceert 'NADEZIT', de officiële '2DEZIT' aftershow

Fans van '2DEZIT' krijgen er vanaf 9 oktober een nieuwe manier bij om zich volledig onder te dompelen in hun favoriete reeks. Vandaag gaat namelijk niet enkel het vierde seizoen van de Streamz Original van start, Streamz lanceert dan ook 'NADEZIT – de 2DEZIT aftershow'.
Een nabespreking in de vorm van een podcast (beschikbaar via Spotify en andere podcastplatformen) én een vidcast (beschikbaar op YouTube). Vanaf donderdag 9 oktober is er elke week een nieuwe aflevering van '2DEZIT' op Streamz én een nieuwe aflevering van 'NADEZIT' op een podcastplatform naar keuze. De podcastaflevering is te beluisteren vanaf 16 uur.
In de podcast 'NADEZIT' blikken de cast en regisseur Niels elke week terug op de nieuwste aflevering van '2DEZIT'. De gesprekken starten telkens met de vraag: 'Wie won de aflevering?'. Oftewel: wie beleefde het meest memorabele moment? Daarna gaat een gast dieper in op één van de thema's die centraal stond in de aflevering, van liefdesverdriet over studiedruk tot de impact van sociale media. Afsluiten doen ze met een behind-the-scenes anekdote en verhalen vanop de set die je nergens anders hoort.
Met 'NADEZIT' brengt Streamz de sterke community rond '2DEZIT' dichter bij de gezichten achter hun favoriete personages. De cast krijgt een paltform om vanuit hun eigen perspectief te vertellen hoe ze kijken naar de, niet altijd even doordachte, keuzes van de personages die ze spelen. Maar ook de verschillende thema's die in de reeks aan bod komen: studiedruk, de impact van sociale media, verslaving, het verwerken van trauma's, liefdesverdriet, eerlijkheid en relaties met een groot leeftijdsverschil zijn enkele van de topics die aan bod komen in het nieuwe seizoen van '2DEZIT' én de podcast. Elke aflevering is er ook een fan te gast, die hun visie geeft over dat thema.
''2DEZIT' is een reeks die je samen bekijkt én bespreekt. Het nagesprek hoort gewoon bij de ervaring. Diezelfde sfeer willen we in de podcast oproepen. De personages voelen ondertussen vertrouwd aan, alsof je ze echt kent. In een losse babbel met de cast delen we opvallende anekdotes en, samen met enkele influencers, duiken we in de actuele thema’s die de reeks zo herkenbaar maken', aldus Niels Sabbe.
De eerste aflevering van 'NADEZIT – de 2DEZIT aftershow' is 9 oktober te beluisteren en bekijken, vanaf 16 uur. Daarin zullen Niels Sabbe, Ferre Van den Broeck en Eben Yehemdi het samen met Sondra Voorbraak hebben over hun favoriete momenten uit de eerste aflevering van seizoen 4.
Het vierde seizoen van '2DEZIT' is vanaf 9 oktober wekelijks te zien op Streamz. De reeks is een productie van Streamz en Charming Men Productions. Het volledige eerste, tweede en derde seizoen zijn nog steeds exclusief te zien op Streamz. De reeks kwam tot stand met de steun van de Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid via Flanders Tax Shelter.
'NADEZIT - de 2DEZIT aftershow' is een podcast en vidcast die vanaf 9 oktober wekelijks verschijnt, na een nieuwe aflevering van de reeks. Die is te beluisteren op verschillende podcastplatformen en te bekijken op het YouTube kanaal van Streamz.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Daan Alferink krijgt inzinking bij moodboard van nieuw 'Blind Gekocht'-koppel
- ‘Spoed’ leeft nog altijd: Sven De Ridder en Truus Druyts blikken terug op legendarische VTM-reeks in ‘Flashback’
- Stan Van Samang brengt ‘een ster' naar Florentina
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































