Smul van februari op Prime Video

zaterdag 1 februari 2025

Een soldaat wordt tijdens zijn militaire dienst geconfronteerd met een zombie-invasie. Zijn vriendin bevindt zich in het door zombies geteisterde Seoul.

Beiden vechten ze  door de stad heen en proberen ze zich te herenigen in de chaos.


Met in de hoofdrollen: Jisoo en Park Jeong-min.
Geregisseerd door Yoon Sung-hyun
Geschreven door Han Jin-won en Ji Ho-jin

NEWTOPIA
6 FEBRUARI

INVINCIBLE S3
6 FEBRUARI

Gebaseerd op de bekroonde stripreeks van Robert Kirkman, volgt 'Invincible' de 17-jarige Mark Grayson, als hij de superkrachten van zijn vader erft en op weg gaat om de grootste held van de aarde te worden. Hij ontdekt echter dat deze baan uitdagender is dan hij zich ooit had kunnen voorstellen. Alles verandert als Mark zijn verleden en toekomst onder ogen moet zien en ontdekt hoeveel verder hij moet gaan om de mensen van wie hij houdt te beschermen.

Met in de hoofdrollen: Steven Yeun, Sandra Oh, and J.K. Simmons, de voice cast bestaat verder ook nog uit  Seth Rogen, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Zachary Quinto, Chris Diamantopoulos, Ross Marquand, Khary Payton, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Ben Schwartz, Clancy Brown, Jay Pharoah, Mark Hamill en Melise Jow.

Geproduceerd door Robert Kirkman, Seth Rogen, David Alpert, Catherine Winder, Simon Racioppa, Margaret M. Dean, Evan Goldberg, Helen Leigh en Cory Walker.

THE ORDER
6 FEBRUARI

Een reeks bankovervallen en autodiefstallen heeft de samenleving in het noordwesten van de Stille Oceaan de stuipen op het lijf gejaagd. Een eenzame FBI-agent gelooft dat de misdaden niet het werk waren van financieel gemotiveerde criminelen, maar eerder van een groep gevaarlijke terroristen.

Met in de hoofdrollen: Jude Law, Nicholas Hoult en Tye Sheridan
Geschreven door Zach Baylin, Kevin Flynn en Gary Gerhardt
Geregisseerd door Justin Kurzel

MY FAULT: LONDON
13 FEBRUARI

Noah moet haar stad, vriendje en vrienden achterlaten en intrekken in het landhuis van William Leister, de nieuwe rijke echtgenoot van haar moeder. Op zeventienjarige leeftijd verzet Noah zich tegen haar nieuwe luxe leven. Daar ontmoet ze Nick, haar nieuwe stiefbroer, en ze liggen meteen met elkaar in de clinch. Noah ontdekt dat achter het beeld van de perfecte zoon Nick een leven leidt van vechten, gokken en illegale autoracen. Waar ze niks van moet weten.

Ondanks de kloof tussen hen, beginnen beiden een onweerstaanbare aantrekkingskracht te voelen die al snel omslaat in vurige en ongeremde passie. Zelfs hun aanhoudende rivaliteit en de weerstand van hun omgeving kunnen hen er niet van weerhouden in het geheim smoorverliefd te worden. Maar Nick's turbulente leven en Noah's stormachtige verleden zullen zowel hun levens als hun verboden liefde op de proef stellen.

Met in de hoofdrollen: Asha Banks, Matthew Broome, Eve Maklin, Ray Fearon, Enva Lewis, Jason Flemyng, Kerim Hassan, Sam Buchanan, Amelia Kenworthy, Harry Gilbey

REACHER S3
20 FEBRUARI

Het derde seizoen van 'Reacher' is gebaseerd op Lee Child’s roman Persuader, waarin Reacher zich een weg baant door een criminele organisatie om een undercover DEA-informant te bevrijden voor wie het einde nabij is. Tijdens deze reddingsoperatie ontdekt hij een wereld vol duistere geheimen en geweld, en krijgt hij bovendien te maken met confrontaties die betrekking hebben op zijn eigen verleden.

De hoofdrol in het derde seizoen van 'Reacher' wordt opnieuw vertolkt door Alan Ritchson in de titulaire rol van 'Jack Reacher' en Maria Sten is wederom te zien als 'Frances Neagley'. Toevoegingen aan de cast van dit seizoen zijn de Nederlandse Olivier Richters (ook bekend als The Dutch Giant) als 'Paulie', Anthony Michael Hall als 'Zachary Beck', Sonya Cassidy als 'Susan Duffy', Brian Tee als 'Quinn', Johnny Berchtold als 'Richard Beck', Robert Montesinos als 'Guillermo Villanueva' en Daniel David Stewart als 'Steven Elliot'.

DOUBTERS TO BELIEVERS LIVERPOOL FC: KLOPP’S LIVERPOOL S1
28 FEBRUARI

De vierdelige serie vertelt het complete verhaal van Liverpool FC's reis terug naar de top van het wereldvoetbal, inclusief interviews met sleutelfiguren van de club, zoals Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold, Alisson Becker, Pep Lijnders, Andy Robertson, Curtis Jones, Harvey Elliott en Jayden Danns, plus uitgebreide gesprekken met Klopp tijdens en na zijn laatste seizoen aan het roer.

Daarnaast zijn er bijdragen van voormalige spelers als Jamie Carragher en Adam Lallana en van belangrijke personen die de carrière van Klopp hebben gevolgd. De serie brengt de impact in kaart die hij vanaf de eerste dag had op het team en de supporters.

Na een schokkende aankondiging van zijn ontslag halverwege het seizoen is Klopp van dichtbij te zien tijdens zijn actievolle laatste campagne, een seizoen waarin de club op alle vier de fronten uitdaagde, naast de opkomst van nieuw en opwindend Academy-talent.


Persbericht BAAS Antwerpen/PRIME VIDEO
https://www.primevideo.com/
Meer artikels over Prime Video

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Couchsurfing is een erg goedkope manier van reizen. Reizigers kunnen gratis logeren bij mensen die enkele dagen een bed of zetel vrij hebben. Het opzet is dus positief, maar mensen met slechte bedoelingen ruiken ook kansen...

'Telefacts Zomer', om 22.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Twee zomers
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 23:35
    Domina
    01:20
    Nachtlus
  • 19:55
    Athleticus Urban Games
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:05
    Cheers
  • 00:50
    The X-Files
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 04:57
    Geen uitzending
    01:15
    Until I Kill You
  • 04:56
    Geen uitzending
    01:50
    Batman Returns
  • 07:45
    Love Island
    07:20
    A Place in the Sun
  • 07:45
    Without a Trace
    00:25
    FBI
  • 00:01
    Z-Nieuws
    06:00
    Herhalingslus
  • 01:50
    Mijn tuin
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Open Vuur
    01:25
    Vlaamse Klassiekers
  • 02:05
    Rosemary and Thyme
    00:40
    Agatha Christie's Marple
  • 01:50
    First Dates Australia
    00:40
    NCIS
  • 09:45
    TV Monument
    01:16
    NOS Journaal
  • 09:05
    Ik mis je
    00:35
    Het Filosofisch Kwintet
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    01:00
    Parels voor de zwijnen