De koppels zijn klaar voor de therapiesessies in de trailer van 'Koppels in Crisis'

woensdag 13 augustus 2025
Foto: © Streamz 2025

Morgen start de nieuwe realityreeks 'Koppels in Crisis' waarin psycholoog en relatietherapeut Jess Donckers vier koppels ontvangt op de therapiebank. Jenna en Jary, Shani en Davey, Pommeline en Cirio, en Kaylee en Heikki bieden een ongefilterde inkijk in hun relatie.

De koppels openen de deuren en wat daarachter schuilt, is soms pijnlijk eerlijk. Tijdens intense sessies en opdrachten komen diepgewortelde spanningen, onverwerkte emoties en onverwachte onthullingen aan het licht. Niets blijft onbesproken: van diep wantrouwen en verzwegen emoties tot de druk van samen ondernemen of gezondheidsproblemen. De koppels gaan de confrontatie aan — met elkaar én met zichzelf — in de hoop opnieuw verbinding te vinden. Uiteindelijk blijft één vraag hangen: is liefde genoeg om samen verder te gaan?


Liefde kan mooi zijn, maar ook complex en broos. Wanneer relaties onder druk komen te staan, kunnen kleine ergernissen uitgroeien tot grote obstakels. Heel wat koppels worstelen met aanhoudende spanningen die voortkomen uit het samenleven of het ontbreken van wederzijds begrip. Als liefde ook vermengd raakt met stress, routines, onverwerkte emoties of oude wonden, sluipen frustraties naar binnen en loopt de communicatie fout. En dan blijft uiteindelijk die ene vraag hangen: is liefde genoeg om samen verder te gaan?


Psycholoog en relatietherapeut Jess Donckers ontvangt verschillende koppels die plaatsnemen op de therapiebank om hun relatie te redden of te begrijpen waar het fout loopt. Elk koppel brengt een eigen verhaal mee en worstelt met herkenbare problemen. Jenna en Jary zijn geliefden en zakenpartners. Ze brengen vrijwel elk moment van de dag met elkaar door, maar die constante nabijheid brengt spanningen en frustraties met zich mee. Shani en Davey worstelen met wantrouwen, maar hopen op een nieuwe start met therapie. Pommeline en Cirio delen hun passie voor tatoeages en ondernemerschap, maar botsen steeds vaker doordat zij zich thuis eerder zijn moeder voelt dan zijn partner. Kaylee en Heikki proberen hun relatie op te bouwen ondanks de littekens van haar toxische verleden en zijn groeiende onzekerheden.

In elke sessie wordt duidelijk hoe belangrijk het is om écht te luisteren, jezelf bloot te geven en de ander in zijn kwetsbaarheid te zien. Wat volgt, zijn eerlijke, confronterende en emotionele sessies waarin niets verborgen blijft. Elk openhartig gesprek en elke moeilijke opdracht is een stap richting helderheid en groei.

De Streamz Original 'Koppels in Crisis' is een productie van All3Media Belgium in opdracht van Streamz. Alle zes afleveringen van de realityreeks zullen vanaf 14 augustus exclusief te zien zijn op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:40
    De Hoppers
    03:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 08:45
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Tik Tak
  • 08:25
    VLOGLAB Mystery #Stories
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:45
    Friends
    02:00
    This Is Us
  • 08:40
    Seal Team
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:15
    De Sterrenkaart
    02:00
    First on Scene
  • 08:35
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:31
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    Vanavond bij ons
    02:00
    Lekker Messy
  • 08:05
    Midsomer Murders
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 08:40
    Scrubs
    02:25
    Below Deck
  • 08:30
    Goedemorgen Nederland
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:30
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:45
    Pieter Konijn
    02:20
    EenVandaag