Prime Video deelt de eerste beelden van 'Beauty and the Geek' seizoen 2

zaterdag 7 november 2026

Van quantumfysica tot catwalk, van verlegen blikken tot volledige overgave: onder leiding van Bram Krikke en Robin Krikke-Hölzken gaan de 'beauty-meets-geek'-koppels de strijd aan in challenges waarbij de een niet zonder de ander kan.

Prime Video lanceert de officiële trailer van het tweede seizoen van het succesvolle realityprogramma 'Beauty and the Geek'. In het nieuwe seizoen brengt het presentatieduo, zelfbenoemd oppergeek Bram Krikke en topmodel Robin Krikke-Hölzken, opnieuw zestien vrijgezelle Beauty’s en Geeks samen. De gevormde koppels gaan de strijd aan om een prijs van €25.000, maar alleen de koppels die écht een connectie maken, maken kans op de overwinning - en misschien wel… de liefde.


De trailer geeft een eerste blik op de ontmoetingen tussen de Beauty’s en de Geeks, die gescheiden in twee aangrenzende villa's verblijven: de icnoische girly Beauty-villa en extreem nerderige Geek-villa. Als koppels geven ze zich over aan opposites attract en gaan ze uitdagingen aan waarin niet alleen kennis, humor of uiterlijk telt, maar vooral hoe goed ze elkaar persoonlijk leren kennen. Welk koppel is het sterkst en wint de hoofdprijs en waar springt de onverwachte vonk over?


De Geeks van dit seizoen zijn Thomas Rood, David Schoots, Shameek Janssen, Rayen van Zantvoort, Sidney Lagrand en Justin Sabio. Zij worden gekoppeld aan de Beauty’s: Carice Harrewijn, Lisa van Zuijlen, Fleur Kennedy, Indy Suzanna Henken, Jenna Weber, Noëlle van de Meent en Eva van Bellen. Ook doen er dit seizoen drie Belgen mee: de Belgische Geeks Bart van den Ende en Glenn Goelen en de Belgische Beauty Michaëllie Ockamba Bokota.

Het tweede seizoen van Beauty and the Geek is vanaf donderdag 19 november exclusief te zien op Prime Video. Bij de lancering staan de eerste drie afleveringen klaar, daarna volgt wekelijks een nieuwe aflevering.


Persbericht Prime Video - OONA/BAAS
https://www.primevideo.com/
Meer artikels over Prime Video
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    17:55
    Kijk uit
  • 16:40
    The Americas
    17:25
    Wilderness with Simon Reeve
  • 17:00
    Ewilan
    17:25
    GameKeepers
  • 17:05
    Code van Coppens
    18:10
    Lili en Marleen
  • 16:15
    Bonje met de buren
    17:10
    Als de brandweer
  • 16:50
    Accused
    17:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 16:50
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 15:50
    Once Upon a Holiday
    17:20
    Christmas Bedtime Stories
  • 16:50
    Binnenstebuiten
    17:30
    'Allo 'Allo!
  • 17:00
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 16:45
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:55
    That '70s Show
  • 16:55
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 16:45
    World's Most Evil Killers
  • 16:59
    Fleet TV
    17:27
    Z- Work different
  • 16:51
    Mijn tuin
    18:00
    Classics 55
  • 17:00
    Winterse Kost
    17:50
    De Garde van Gert
  • 16:40
    Ghosts Australia
    17:10
    Bookish
  • 16:15
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 17:00
    Wat speelt er
    17:56
    Socutera
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    17:10
    Petrus in het land
  • 16:50
    Checkpoint
    17:15
    Welkom thuis