Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio

B&B Véronique wordt de zomerse ochtendbeleving op Nostalgie, want wat als de ochtendpresentatrice van 'Sta op! Met Véronique De Kock' niet alleen je ochtend opfleurt, maar ook je gastvrouw wordt?
Van maandag 8 juni tot en met vrijdag 12 juni opent Véronique De Kock samen met haar ochtendpartner Sander Vandenhende de deuren van een wel heel bijzondere bed & breakfast: B&B Véronique.
Geen klassieke B&B met online reservaties en kamerprijzen, wel een warme, vrolijke en verrassende radio-ervaring waarin bekende gasten letterlijk en figuurlijk aanschuiven aan de ontbijttafel.
Een week lang ontvangen Véronique en Sander elke dag een bijzonder gast voor een aangename nacht slaap met ‘s ochtends koffie, ontbijt en vooral verrassende radio. Onder meer Toby Alderweireld, Kim Van Oncen, Goedele Liekens, Ben Weyts en Stan Van Samang komen langs om samen de ochtend te beleven met openhartige gesprekken, onverwachte momenten en een blik achter de schermen van hun leven. In het item ‘Bedgeheimen’ duikt Véronique samen met haar bekende gast in bed en laten we eerlijk zijn: dat levert ongetwijfeld heerlijke gesprekken op.
Want in B&B Véronique draait alles om sfeer, gezelligheid en echte connectie.
Véronique De Kock: 'Ik ben graag ondernemer en hou ervan om nieuwe dingen uit te proberen. Als drukbezette mama, tv-gezicht én radiostem lijkt dit me fantastisch om eens te beleven al is het voorlopig maar voor een week', lacht Véronique. 'Een echte bed & breakfast openen onder de zon? Ik zie mezelf dat absoluut ooit wel eens doen. Mensen ontvangen, entertainen en hen een fijne tijd bezorgen… dat past helemaal bij mij. Alleen het ontbijt voorzien en de kamers schoonmaken, dat wordt misschien nog de grootste uitdaging.' Gelukkig staat ze er niet alleen voor.
Met Sander Vandenhende aan haar zijde die volgens Véronique 'broden en taarten kan bakken, quizjes in elkaar kan steken én gasten meteen op hun gemak stelt' lijken de fundamenten van deze tijdelijke B&B stevig gelegd.
Met B&B Véronique kiest Nostalgie voor een originele lente radioactie die perfect aansluit bij het DNA van de ochtendshow 'Sta op! Met Véronique De Kock': warm, dichtbij, entertainend en met bekende gezichten die je op een andere manier leert kennen. En wie weet...
'Voorlopig is B&B Véronique nog niet open voor het grote publiek… maar zeg nooit nooit', knipoogt Véronique.
B&B Véronique loopt van maandag 8 tot en met vrijdag 12 juni, elke ochtend in 'Sta Op! Met Véronique De Kock' op Nostalgie van 6.00 tot 9.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO waarschuwt voor valse auditie-e-mails aan jongeren
- 'Mijn Restaurant' vanaf 6 oktober op VTM: reservaties voor vijf restaurants geopend
- Ketnet zet vier stippen tegen pesten met STIP IT
- Kijk de eerste beelden van nieuw RTL 4-programma 'Thuis Aan Tafel'
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? 'Ik ben gevoelens aan het krijgen'
- Vierde documentaire in reeks 'Eindeloos Gepest' vertelt het verhaal van voetbaltrainer Rien
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek
Kijktip van de dag

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.



































