Qmusic brengt het Q-Beach House deze zomer opnieuw naar Oostende

The (covid-friendly) return of the Q-Beach House is een feit! Qmusic viert 200% zomer en brengt het Q-Beach House vanaf zaterdag 26 juni terug naar Oostende.
Daarmee opent de radiozender voor de veertiende keer de deuren en maken de Qmusic-dj's tot en met 31 augustus elke dag van 10.00 tot 22.00 live radio vanop het vernieuwde terras op het strand van Oostende, waar iedereen kan genieten van heerlijke tapas en verfrissende cocktails.
Nieuw dit jaar is dat de Qmusic-studio voor het eerst bijna pal op de dijk van Oostende staat, waardoor de luisteraars nog makkelijker een bezoekje kunnen brengen en iedereen die voorbij wandelt kan meekijken hoe de Qmusic-dj's live radio maken.
Het Qmusic-ochtendduo Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe maakte het nieuws bekend op de radio: 'Eindelijk! We hebben er met alle Q-dj’s lang naar uitgekeken om het Q-Beach House opnieuw te openen in Oostende, onze ‘thuisbasis’ in de zomer. Het is heerlijk om het zand opnieuw tussen onze tenen te voelen en de zon te zien zakken in de zee. We hebben ook wat in te halen, dus twee maanden lang zullen we elk moment grijpen om samen met de Q-luisteraars voor de volle 200% te genieten van de zomer.'
Ook nieuw dit jaar is dat de Q-luisteraars hun dag goed kunnen beginnen met een uitgebreid ontbijt aan het Q-Beach House met zicht op de zee en het strand van Oostende. Hoe iedereen zich kan registreren voor een ontbijt, wordt later bekend gemaakt.
Bart Tommelein, burgemeester van Oostende: '2020 was een jaar met veel uitzonderingen, afwijkingen en nog veel meer. Ook voor het Q-Beach House was dat niet anders. Maar, goed nieuws! Als burgemeester van de Stad Oostende ben ik heel fier en enthousiast om te melden dat het Q-Beach House dit jaar terug is op het strand, in een ander jasje en coronaproof. Qmusic, welcome back op ons strand van Oostende. Iedereen kijkt ernaar uit!'
Q-luisteraars maken nog de hele zomer kans op een uniek verblijf in de Q-Sunset Loft
Nog tot het einde van de zomer kunnen de Q-luisteraars een uniek en luxueus verblijf winnen in de Q-Sunset Loft boven het Kursaal Oostende met het állerbeste zicht op de zee, het strand, de dijk van de koningin der badsteden én natuurlijk het Q-Beach House. Elke week mag een nieuwe winnaar genieten van 315 m² pure verwennerij met alles erop en eraan. Kortom: de ideale plek om vakantie in eigen land te vieren en vanaf zaterdag 26 juni een bezoekje te brengen aan het Q-Beach House. Q-luisteraars kunnen zich registreren via Qmusic.be en in de Q-app om de sleutel van de Q-Sunset Loft te bemachtigen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Uitverkochte AFAS Dome-show van Pommelien Thijs zondag op VRT 1 en VRT MAX
- Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis' voor hij zichzelf verliest?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Team Mathieu ligt volledig uit ‘The Voice’: deze zeven kandidaten gaan door
- 'The Real Housewives of Antwerp': Amy’s 30ste verjaardag loopt volledig uit de hand na schokkende onthullingen
- VVD-prominent Henk Kamp bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het spel wordt steeds spannender. De hoofdprijs van 40.000 euro komt dichter en dichter voor de resterende kandidaten, maar er moeten nog heel wat quizduels gespeeld worden. Wie het duel verliest, moet meteen naar huis.
'The Floor', om 20.30 uur op VTM.




































