Q-dj's Maarten & Dorothee mogen 100.000 euro weggeven als… ze blind 'Het Contract' tekenen

Drie, twee, één... nul. De voorbije week waren Q-luisteraars en Q-dj's in de ban van een mysterieuze koffer met een aftelklok. Deze ochtend tikten de laatste seconden weg en ontdekten de Q-luisteraars dat Maarten & Dorothee het najaar starten met een nieuwe actie: 'Het Contract'.
Vanaf maandag 8 september mogen de ochtendstemmen van Qmusic maar liefst 100.000 euro weggeven als… ze blind 'Het Contract' tekenen. Wat dat precies betekent, ontdekken de Q-luisteraars morgen om 8.00 uur samen met Maarten & Dorothee.
Maarten & Dorothee: 'Na een onvergetelijk Sunset Concert van Pommelien Thijs aan het Q-Beach House verhuizen wij opnieuw naar onze radiostudio in Vilvoorde, die een totale make-over kreeg. En er komt meteen iets op ons af dat compleet nieuw is. Zelfs wij hebben geen idee wat ons te wachten staat. We zetten blind onze handtekening onder Het Contract, zonder te weten wat erin staat. Het enige dat vaststaat? We geven tot 100.000 euro weg…'
Bekijk hier de video, en ontdek de nieuwe Q-studio:
Een vertrouwd najaar met Yoren Linsen in de avond
De aftelklok gaf meteen ook het officiële startschot van het nieuwe najaar bij Qmusic. Vanuit een gloednieuwe studio razen vertrouwde stemmen en vaste waarden samen met de Q-luisteraars door de werkweek. Die ziet er ‘s avonds een beetje anders uit, met Yoren Linsen (19.00 - 22.00 uur) die de fakkel van Tom De Cock overneemt. 'Ik start niet met een afgewerkte show, want ik wil dat die samen met de luisteraars groeit. Het is hun avond, met hun muziek en hun verhalen. Ik ben een avondmens pur sang en wil mee aan de dag van de luisteraars plakken: niet braaf achter de microfoon, maar als kapoen die samen met hen lacht, zever verkoopt en de boel op stelten zet. Op dat uur is de baas toch al naar huis', klinkt het enthousiast bij Yoren.
Never change a winning team en dus kunnen luisteraars tijdens de ochtendrush voor het zesde jaar op rij vertrouwen op Maarten & Dorothee (6.00 - 10.00 uur). Luister naar de ochtendshow van Q en je dag is meteen goed. Vincent Live (16.00 - 19.00 uur) zorgt met een flinke dosis humor, een goede portie muziek en zotte acties dan weer voor de beste remedie tegen filestress. Ook Vincent Vangeel (4.00 - 6.00 uur), Matthias Vandenbulcke (10.00 - 13.00 uur), Jolien Roets (13.00 - 16.00 uur), Emma Salden (22.00 - 00.00 uur) staan klaar om de werkdag een pak leuker te maken.
Nieuwe ochtendstem en stevig feestgeweld in het weekend
Bekend gezelschap doorheen de werkweek, nieuw feestgeweld in het weekend. Na een zomer waarin ze de podia van Tomorrowland en andere internationale festivals plat speelde, katapulteert dj KARAKALS luisteraars vanaf nu iedere vrijdag (00.00 - 1.00 uur) het weekend in met energieke sets. Net als Viktor Verhulst - die het feestje op zaterdag (23.00 - 00.00 uur) verder zet - krijgt de populaire dj zo een vaste plek tussen Regi (vrijdag, 21.00 - 23.00 uur), Lost Frequencies (vrijdag, 23.00 - 00.00 uur), Henri PFR (zaterdag, 00.00 - 1.00 uur), Dimitri Wouters (zaterdag, 19.00 - 20.00 uur) en Voltage (zaterdag 20.00 - 21.00 uur).
In de weekendochtenden (7.00 - 10.00 uur) verwelkomt Qmusic met Robbe Petitjean dan weer een nieuwe stem. Robbe presenteerde jarenlang de ochtend bij Bruzz, dus vroeg opstaan is voor hem gelukkig geen probleem. Ook Naomi Vanderpoorten, die de kneepjes van het vak leerde aan de zijde van Tom De Cock, krijgt na het blok van Liam Vanhaverbeke (13.00 - 16.00 uur) een eigen show in het weekend (16.00 - 19.00 uur).
Maximale beleving, ook online
Qmusic entertaint niet alleen op, maar ook naast de radio. En meer bepaald op de Q-socials. Shauni van online en Q-dj Matthias Vandenbulcke gaan weer beroepen testen en wagen zich aan een zot avontuur: samen trainen ze voor de Marathon Des Sables, de zwaarste woestijnrace op aarde. Ook Gerben Tuerlinckx blijft de online buddy van de Q-luisteraars, met onder andere de podcast Top Tier List, Q-Roadie, Q or Tattoo en zijn beruchte pranks waarbij vooral Vincent Fierens het moet ontgelden. Clémentine Caron vond haar stage bij Qmusic dan weer zo leuk dat ze met geen stokken weg te krijgen is. Ze was al te zien in Top Tier List en nam de Q-luisteraars mee naar een Dua Lipa-concert, maar dat was dus maar het begin van haar Q-avonturen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.



































