Nieuwe channelmanagers voor Qmusic en Willy

Het nieuwe management van de radiozenders van DPG Media is bekend. Michael Dujardin start begin 2021 als channel manager van Qmusic en Annelies Orye gaat meteen aan de slag als channel manager van Willy. Met deze nieuwe functies nemen beiden de eindverantwoordelijkheid van de zenders op zich.
Eerder dit jaar was Robin Vissenaekens al gestart als channel manager van Joe, waardoor elke radiozender nu zijn eigen aanvoerder heeft.
Dirk Lodewyckx, algemeen directeur radio, tv & streaming, licht de nieuwe structuur toe: 'De radio-afdeling van DPG Media krijgt een nieuw leadership met daarin een centrale rol voor de channel managers. We brengen zo de sturing dichter bij de zenders en kiezen voor sterke profielen met een brede kijk op het radiomaken, de digitalisering en de relatie met de luisteraar.'
Michael Dujardin is geen onbekende binnen DPG Media. Hij werkte eerder al 13 jaar op de Medialaan, eerst als channel manager van JIM en VTMKZOOM en later als Marcoms manager bij TV. De voorbije 7 jaar was hij Head of Marketing & Media bij Tomorrowland en in die rol verantwoordelijk voor de communicatie, content-productie en internationale media-partnerships.
Michael Dujardin: 'Qmusic is één van de mooiste mediamerken van ons land. Ik kijk er dan ook heel erg naar uit om samen met het gepassioneerde team te kunnen bouwen aan een ambitieuze toekomst, met focus op de sterkhouders van nu, straffe acties en digitale innovatie. Bij Tomorrowland heb ik geleerd hoe belangrijk het is om je community centraal te stellen in alles wat je doet. Ik ben heel dankbaar dat ik de afgelopen jaren mijn steentje heb mogen bijdragen aan het succesverhaal van één van de mooiste exportproducten van ons land. Op de Medialaan ga ik veel vertrouwde gezichten tegen het lijf lopen, dus dat wordt leuk. Bovendien viert Qmusic volgend jaar z’n 20e verjaardag. Aangezien ik bij Tomorrowland heb ervaren wat écht feesten is, komt die verjaardag dus helemaal goed!'
Ook Annelies Orye is geen onbekende voor Willy: ze was erbij van bij de start van de digitale radiozender en heeft er een vaste plek als DJ. Vanaf nu neemt ze daar de rol van channel manager bij, waar ze enorm naar uitkijkt: 'Willy is op een jaar tijd uitgegroeid tot een relevante digitale speler in de alternatieve muziekscene. We hebben een duidelijk profiel, een trouw publiek én vooral een geweldig team van creatieve muziekkenners waarmee we iedere dag de beste radio proberen te maken. We hebben dus alles in huis om Willy verder te laten groeien. En als channel manager wil ik er samen met het geweldige Willy-team voor zorgen dat ons dat ook echt lukt', vertelt Annelies Orye.
Dirk Lodewyckx, algemeen directeur radio, tv & streaming, is alvast heel blij met de twee nieuwe channel managers: 'Met Michael Dujardin is het een blij weerzien. Na zijn jaren bij Medialaan heeft hij zijn strepen verder verdiend bij Tomorrowland, bouwde hij onder andere succesvolle livestreams uit waarbij miljoenen mensen werden bereikt en lag hij aan de basis van samenwerkingen met grote internationale mediaspelers. We zijn blij dat we zo’n toptalent terug mogen verwelkomen bij DPG Media. Met de aanstelling van Annelies Orye als channel manager van Willy onderstrepen we de ambitie die we hebben met ons jongste radiostation. Annelies is van kindsbeen gepassioneerd door radio en was de voorbije maanden al een echte Willy, dus dat lijkt ons de ideale match.'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Ontdek nieuwe afleveringen van jouw favorieten op Cartoonito
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- Highlights bij CANAL+ en CANAL+ Action in juni
- Dit is TV5MONDE in juni
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.




































