Kinderliedjes in een rockjasje en live radio vanuit M deze zomer bij Willy

maandag 17 juni 2024

Radiozender Willy zorgt deze zomer voor de perfecte soundtrack voor oud én jong. Met de hulp van onder meer School is Cool en Mauro krijgen kinderliedjes een frisse rockmake-over.

Zo veranderen helse en lange autoritten met kinderen richting de zon in een muzikale plezierrit. Bovendien strijkt Willy deze zomer opnieuw neer in M Leuven met een programma dat bol staat van live radio, muziek en unieke evenementen.


Track 1: rockende kinderliedjes
Van ‘Al die willen te kaap’ren varen’ tot ‘Dikkertje Dap’ en 'Hinkey-Pinkey’. In heel wat auto’s zijn deze kinderliedjes dé soundtrack tijdens lange autoritten. Maar voor alle ouders die gek dreigen te worden wanneer Dikkertje Dap voor de zoveelste keer door de speakers galmt, heeft Willy goed nieuws: deze zomer steken artiesten als School is Cool, Mauro, High Hi, Sloper, Oproer en Jasper Steverlinck bekende kinderliedjes in een verfrissend rockjasje. Vanaf vandaag, maandag 17 juni, worden deze rockende kinderliedjes gelost via de Willy-app en Willy.radio, zodat zowel ouders als kinderen kunnen genieten van een muzikale trip.

'Lange autoritten met kinderen voelen vaak als een snelweg naar grijze haren of bezorgen je een vroege midlifecrisis', grapt Willy-dj Tomas De Soete. 'Maar met onze remixen wordt elke autorit een rock ‘n roll feestje op wielen. Van Hinkey-Pinkey tot een energieke versie van Al die willen te kaap’ren varen overgoten met een vleugje indiepop. Een lange autorit naar je vakantiebestemming is niet altijd een pretje, maar met Willy rock je gegarandeerd!', vertelt Tomas.

Beginnen doet Willy met de immer indrukwekkende Mauro Pawlowski. Hij toverde het kinderliedje 'Hinkey-Pinkey' om tot een heerlijk, bizar rocknummer. Benieuwd hoe dat klinkt?


Track 2: Willy palmt museum M Leuven in
Niet alleen vele luisteraars maar ook Willy zelf trekt er deze zomer op uit. Van 1 juli tot 30 augustus neemt Willy voor het tweede jaar op rij museum M over met live radio, concerten en unieke evenementen waaronder een muziekquiz door Willy-dj Marcel Vanthilt. Donderdag wordt tijdens de zomer van Willy dé hoogdag van de week. Met gratis afterwork dj-sets door de Willy-dj’s en tal van gratis optredens van onder meer Johannes Is Zijn Naam en Willy On Tour maar ook beloftevolle bands als Lightspeed en Ratmosphere. Kortom: veel slacker, nog meer indie en genoeg rock voor iedereen. Wat heeft een mens nog meer nodig?

Op vrijdag 5 en 19 juli en 23 en 30 augustus neemt radiomaker Luc Janssen de luisteraars tijdens 'Cover Story De Lux' mee op een muzikale reis door zijn platencollectie. Aan de hand van opmerkelijke platenhoezen duikt hij in zijn herinneringen. Hij reconstrueert zijn muzikale parcours van de post-punk en industrial periode van de jaren '80 tot nu, met een speciale voorliefde voor invloedrijke kunstenaars en designers.

De live uitzendingen van Willy op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag maken deel uit van de Zomer van M. Bezoekers kunnen genieten van een verfrissende mix van muziek en cultuur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:49
    Zo doe je het!
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd