Helmut Lotti maakt radiodebuut op JOE Gold met 'Elvis Forever'

vrijdag 24 mei 2024
Foto: JOE Gold - © DPG Media 2024

Helmut Lotti debuteert voor het eerst als radio-dj op JOE Gold met het nieuwe programma 'Elvis Forever'. Daarin brengt hij een ode aan zijn muzikale held, The King of Rock and Roll, Elvis Presley. Klaar om te rocken?

Van Elvis’ hartstochtelijke romances, glansrijke filmcarrière en legendarische comeback tot zijn rol als komiek, acteur en the searcher. Kersvers JOE-dj Helmut Lotti neemt de luisteraars mee in het spraakmakende leven van zijn absolute icoon, draait de beste Elvis-hits en belicht de verschillende facetten van Elvis’ succesvolle carrière.


Al van jongs af aan is Helmut een fervente fan van The King of Rock and Roll. Op zijn negentiende stal hij de show als Elvis-imitator in de Nederlandse 'Soundmixshow' en in 2002 veroverde hij het muzikale landschap met zijn album 'My tribute to the King', vergezeld van een tv-special en de documentaire 'In het spoor van de King'.

Helmut Lotti: 'Toen ik zes jaar was, hoorde ik voor het eerst een nummer van Elvis Presley. Ook al begreep ik nog geen woord Engels, toch deed het nummer iets met mij. Ik kreeg instant kippenvel. De opzwepende, sexy Elvis die als bevrijder van de jeugd alle jonge mensen zot kreeg, betoverde ook mij. En dat alleen nog maar met z'n stem, want z'n moves ontdekte ik pas vele jaren later… Intussen heb ik meer dan 100 cd’s van Elvis, waaronder officiële vinylplaten, maar ook enkele illegale bootlegs. Als je me iets vraagt over Elvis weet ik ongetwijfeld het antwoord. Ik kijk er enorm naar uit om de JOE-luisteraars mee te nemen op een trip down memory lane door het spraakmakende leven van The King. Niet alleen z’n grootste hits zullen aan bod komen, maar ook enkele vergeten parels.'

[video]

Elke dag zet JOE Gold de meest iconische artiesten in de spotlight met de beste golden hits uit de sixties, seventies en meer.

'Elvis Forever' is vanaf 25 mei elke zaterdag om 14.00 uur te horen bij JOE Gold. Herbeluisteren kan elke dinsdag om 20.00 uur of in de JOE-app.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Sporza logo

Liveverslag van Zwitserland - Noorwegen, de eerste wedstrijd van gastland Zwitserland in groep A, vanuit het St. Jakob-Park in Bazel. Commentaar: Eddy Demarez. De Noorse vrouwen zijn op papier de favorieten: in de voorbije Women's Nations League-campagne versloegen ze de Zwitserse dames twee keer.

'Sporza: UEFA Euro 2025 vrouwen', om 20.35 uur VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:55
    Shaun het schaap
    15:45
    Het Goeie Leven
  • 20:00
    Terzake
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 18:00
    Videoclips #likeme
    14:55
    Cirkelhoek
  • 16:25
    Verschoten & zoon
    15:50
    B&B zoekt Lief
  • 06:55
    MasterChef Australië
    15:40
    Blind Getrouwd Nederland
  • 00:50
    Geen uitzending
    17:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:25
    Geen uitzending
    15:15
    MacGyver
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Beverly Hills, 90210
  • 00:45
    Walker, Texas Ranger
    14:55
    Geen uitzending
  • 11:45
    Achter de schermen
    15:25
    Tussen 4 Buren
  • 04:57
    Geen uitzending
    15:05
    Wordt aangekondigd
  • 07:20
    Cobra Kai
    14:55
    The Blacklist
  • 08:00
    Grime & Punishment: Dirty Britain
    15:10
    Hello Goodbye
  • 05:00
    Geen uitzending
    15:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 00:44
    Z-Mediation
    17:00
    Wijzer Wonen
  • 07:00
    Good Morning Sunshine
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:00
    De Garde van Gert
    15:20
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:00
    Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure
  • 07:20
    Zombie House Flipping
    15:45
    Below Deck Mediterranean
  • 14:00
    NOS het vragenuurtje
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:15
    Volle Zalen
    15:20
    Back to ESNS
  • 07:58
    Zin in Zappelin
    15:05
    Studio Snugger