Hans Otten blaast positief op Play Nostalgie

donderdag 24 april 2025
Foto: Play Nostalgie - © Play Media 2025

Vanaf vrijdag 25 april maakt Hans Otten zijn rentrée op de radio, bij Play Nostalgie. In het nieuwe programma 'Otten Blaast Positief' trapt hij elke vrijdag het weekend af. Hij kijkt met een humoristische, spitsvondige blik naar het nieuws van de week en met, jawel, de hulp van artificiële intelligentie.

In 'Otten Blaast Positief' fileert Hans Otten de actualiteit van de week met een gezonde portie relativeringsvermogen en op tijd en stond een absurde knipoog. Het programma combineert de flair van een doorgewinterde radiomaker met de innovatieve tools van vandaag, lees: met artificiële intelligentie. Of zoals Hans het zelf zegt: 'Ik heb in mijn carrière al veel formats gemaakt, maar het is de eerste keer dat ik een AI als sidekick heb.'


Hans Otten is geen onbekende stem op de Vlaamse radio. Hij begon zijn carrière bij Studio Brussel en was ook onder meer te horen op Radio Donna en Qmusic. In de jaren '90 maakte hij furore met zijn eigenzinnige stijl, zoals de legendarische uitspraak: 'Radio is de enige plek waar je mag zwijgen om meer te zeggen.' Met 'Otten Blaast Positief' keert hij terug naar zijn roots, maar dan in een hedendaags jasje.

Robin Vissenaekens, programmadirecteur van Play Nostalgie, is trots op deze nieuwe samenwerking: 'Hans is een creatief multitalent met een passie voor radio die je voelt tot in je vezels. Bij Play Nostalgie bouwen we aan een zender vol muziek en creatieve ideeën. We hebben nog veel plannen, van verrassende acties tot unieke programma’s, en met mensen zoals Hans aan boord wordt dat alleen maar sterker.'

Play Nostalgie focust op de grootste hits uit de jaren '80, '90 en 2000. De zender mikt niet alleen op muzikale herkenbaarheid, maar ook op frisse stemmen en originele formats. 'Otten Blaast Positief' past perfect binnen die visie.

'Otten Blaast Positief', vanaf 25 april 8 keer op vrijdag van 16.00 tot 18.00 uur op Play Nostalgie.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo Universalis
  • 18:30
    Pano
    19:10
    De Campus Cup
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Jenny
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:00
    Home and Away
    19:30
    Blind getrouwd: Australië
  • 18:40
    Home Economics
    19:10
    The Simpsons
  • 19:05
    Police Interceptors
    20:00
    Premier League Darts
  • 18:20
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 18:20
    Brieven aan Samson
    19:15
    De Container Cup
  • 18:55
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:45
    Pawn Stars
    19:35
    Dover 24/7
  • 18:55
    Next Level Chef
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 18:57
    Zo doe je het!
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 18:30
    De Wereldkeuken
    19:15
    Chris Cooks Cymru
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:00
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:05
    BinnensteBuiten
    19:45
    Met het Mes op Tafel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates