Deze artiest staat op nummer 1 in de 'MNM1000'

zaterdag 11 november 2023
Foto: MNM - © VRT 2021

Harry Styles is de nieuwe nummer één van de 'MNM1000'. Vorig jaar kwam 'As it was' binnen op twee en stond 'What makes you beautiful' van One Direction nog op nummer vier.

Na een overtuigend zomerconcert in Werchter stemde de MNM-luisteraar ‘As it was’ massaal op nummer één in deze vijftiende editie van de 'MNM1000'. Pommelien Thijs scoort met twee nummers in de top vijf. Op plaats twee (‘Ongewoon’) en plaats vijf (‘Erop of eronder’). Coldplay staat met ‘Viva la vida’ op de derde plaats en Queen vervolledigt de top vijf met 'Bohemian rhapsody’ .


Het jaar van Pommelien Thijs
De 'MNM1000' bevestigt het: 2023 is hét jaar van Pommelien Thijs. ‘Erop of eronder’ was de overtuigende winnaar van 'Zomerhit 2023'. Naast haar alom geprezen acteerprestatie in het succesvolle 'Knokke off' staat ze als eerste Belgische artiest ooit met twee nummers in de top vijf van de 'MNM1000'. In totaal staat ze acht keer in de lijst, 'Erop of eronder’ is de hoogste nieuwkomer. Regi is, net zoals vorig jaar, de meest genoteerde Belgische artiest met maar liefst twaalf vermeldingen, waaronder ‘Walk on water’ van Milk Inc. op nummer zeven.

Nog een Belgische vermelding en dan wel voor het recentste nummer uit de lijst: ‘Eigen schuld’ van Metejoor staat op plaats 170 en kwam uit in september 2023. De oudste release is voor Elvis Presley met ‘Jailhouse rock’ uit 1957 (633). Ook een absolute topper in de lijst van dit jaar is P!nk. Zij staat met niet minder dan vijftien nummers in de lijst en is daarmee de artiest die het vaakst in de 'MNM1000' staat.

Top tien van 'MNM1000'
Er werd dit jaar weer massaal gestemd en geluisterd via MNM en VRT MAX. Elke dag van 10.00 uur tot 18.00 uur brachten MNM-dj's Brahim Attaeb, Evelyn De Backer, Sander Gillis en Maureen Vanherberghen de favoriete nummers van de luisteraars. Ze kregen onder andere het gezelschap van Pommelien Thijs, Gustaph, Berre, Aaron Blommaert en Francisco Schuster. De volledige lijst werd eerder deze week al bekendgemaakt, maar voor de volgorde van de top tien kon nog tot en met zaterdagnamiddag gestemd worden.

Dit zijn de tien allerbeste nummers volgens de MNM-luisteraars:

1. Harry Styles - 'As it was'
2; Pommelien Thijs - 'Ongewoon'
3. Coldplay - 'Viva la vida'
4. Queen - 'Bohemian rhapsody'
5. Pommelien Thijs - 'Erop of eronder'
6. Linkin Park - 'In the end'
7. Milk Inc. - 'Walk on water'
8. Tom Odell - 'Another love'
9. ABBA - 'Dancing queen'
10. Avicii - 'Wake me up'


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Ninja Express
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 06:10
    Kabouter Plop
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:25
    Seal Team
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    The Rookie
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:01
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    02:45
    Open Vuur
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:30
    Inspector George Gently
  • 06:00
    Hot Yachts
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 06:05
    MAX Geheugentrainer
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:00
    Nieuwsuur
    03:10
    NOS Gesprek minister-president
  • 06:05
    Angelina Ballerina
    02:25
    De Grannies van Amsterdam