De 'Lach van Joe' is geraden en brengt 21.900 euro op

donderdag 28 januari 2021

Willy Sommers, Matteo Simoni en Niels Destadsbader. Het waren allemaal verdienstelijke pogingen van Joe-luisteraars om de mysterieuze 'Lach van Joe' te raden. Maar het is uiteindelijk Liesbeth uit Zwevegem die met het prijzengeld gaat lopen.

Zij gaf, na 218 foute antwoorden van luisteraars, het enige juiste antwoord bij ochtendduo Sven Ornelis en Anke Buckinx: Stijn Meuris, zanger van Noordkaap. Liesbeth wint daarmee maar liefst 21.900 euro.


Liesbeth schreeuwde het uit toen ze hoorde dat ze de Lach van Joe had geraden. Het waren vooral de extra tips die haar op het juiste spoor hebben gebracht: 'Ik speel al mee sinds de tweede week en de naam die ik in mijn hoofd had, is ook al een paar keer veranderd. Maar met de tips van gisteren wist ik het plots. Als je de eerste letters van alle achternamen die de jury gisteren heeft gegeven achter elkaar zet, dan zie je er 'Noordkaap' in.' Sven Ornelis wou ook nog weten wat ze met het geld gaat doen: 'We gaan onze nieuwbouw daarmee afwerken!'

Stijn Meuris: 'Ik heb een atypische lach, die je niet met mij associeert. Mensen die mij goed kennen, wijzen mij erop dat het precies de lach van mijn moeder is. Ik heb dat lang ontkend, maar toegegeven, ze hebben gelijk. Ik had nooit gedacht dat mijn lach zo veel geld zou opbrengen.'

Ontdek hier de oplossing van de 'Lach van Joe':


Nu 'De Lach van Joe' is geraden, kunnen de Joe-dj's zich volledig focussen op de '70's Top 700'. 'We houden die glimlach gewoon vast en starten over een dikke week met de '70's Top 700', vertelt Anke Buckinx, 'Het wordt een muzikale feestweek net voor de krokusvakantie.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:00
    Molang
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:55
    Het zelfbouwhuis
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:00
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:54
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht