'De Inspecteur' bereidt je voor op jouw vakantie

maandag 21 juni 2021

De zomer van de vrijheid staat voor de deur. We mogen opnieuw reizen en daar kijken veel mensen naar uit. Wie naar het buitenland trekt, zal naast zijn zwemshort en zonnebril, ook de nodige documenten op zak moeten hebben.

Veel zorgen, denk je dan? Niet met de vele tips die 'De Inspecteur' geeft tijdens zijn reisspecial volgende week.


Inspecteur Sven Pichal: 'Ik voel het al enkele weken: heel wat luisteraars willen na deze vervelende coronaperiode weer reizen. Maar ze zitten met veel vragen waarop tot vandaag nog niet alle antwoorden duidelijk zijn. Tijdens de ultieme reisspecial van 'De Inspecteur', wil ik dat wél alles duidelijk wordt. Zodat iedereen écht zorgeloos met vakantie kan vertrekken, al komt daar dit jaar wat meer bij kijken.'

Hoe zit het precies met mijn coronavoucher die ik nog heb van vorig jaar? Wat als ik toch nog ziek word en niet mag reizen, komt mijn reisverzekering dan tussen? Mijn kinderen krijgen geen vaccin, moeten zij ook een test kunnen voorleggen? En hoe zit het met dat coronacertificaat en met de formulieren die ik moet invullen als ik terug naar België kom? Op maandag 28, dinsdag 29 en woensdag 30 juni geeft Sven Pichal in z'n reisspecial antwoorden op alle reisvragen.

Livesessies en achter de schermen in de app
Op maandag 28 juni is coronacommissaris Pedro Facon te gast. Hij beantwoordt niet enkel reisvragen op de radio, maar ook in een extra livesessie in de Radio 2-app.

Veel luisteraars kregen vorig jaar een coronavoucher omdat hun reis niet kon doorgaan. Maar niet al die vouchers hebben dezelfde voorwaarden. Test Aankoop helpt je mee op weg op dinsdag 29 juni.

Tijdens de coronaperiode waren er weinig zekerheden, maar hoe zit het met reisverzekeringen? Komen die tussen als je, ondanks je vaccin, toch plots ziek wordt? De Inspecteur beantwoordt alle verzekeringsvragen op woensdag 30 juni.

Tijdens de reisspecial trekt Sven Pichal ook naar de luchthaven van Zaventem. Want waarmee moeten we rekening houden als we gaan vliegen? Hij neemt iedereen mee achter de schermen in de Radio 2-app.

De reisspecial van 'De Inspecteur', maandag 28, dinsdag 29 en woensdag 30 juni op Radio 2, in de Radio 2-app en op radio2.be.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gestrand op Honeymoon Island' (VTM 2)

De kersverse bruidsparen worden geconfronteerd met verschillende uitdagingen. Bram en Shauni krijgen te maken met een zware regenbui, waardoor ze er maar niet in slagen om vuur te maken. Na een horrornacht en door een gebrek aan eten heeft Joeri weinig energie. Sarah laat dat niet aan haar hart komen en probeert de sfeer er toch in te houden. Koen en Eva vinden een oud vissersnet, waar ze creatief mee aan de slag gaan. Het al dan niet rantsoeneren van voedsel zorgt voor een diepgaander gesprek tussen de twee tortelduifjes. Keith heeft zijn zinnen gezet op een kokosnoot hoog in een boom, wat Maxine meermaals de stuipen op het lijf jaagt. Keith zet daarop een charmeoffensief in door hun huisje te verbouwen. De koppels maken verder nog een toilet, ieder op zijn eigen inventieve manier. Groot is de spanning als er plots een oranje kist voor elk eiland drijft. De spullen in de kist zorgen niet bij iedereen voor even grote vreugde.

'Gestrand op Honeymoon Island', om 21.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Great Asian Railway Journeys
    17:10
    Flikken
  • 13:30
    Ketnet Junior
    17:15
    VRT NWS live
  • 16:15
    2MatesOnly - Zweet (Door Jou)
    16:20
    Grizzy & the Lemmings
  • 15:10
    White Collar
    16:20
    LouisLouise
  • 15:55
    Achter gesloten deuren
    16:50
    MasterChef Australië
  • 14:50
    Downsizing
    17:10
    House
  • 15:25
    Hellfire Heroes
    16:20
    What We Do in the Shadows
  • 06:00
    Geen programmagegevens beschikbaar
  • 16:00
    Geen uitzending
    16:30
    Wat nu weer?
  • 16:00
    Piet Patron
    16:25
    Big Brother
  • 16:00
    Two and a Half Men
    16:20
    Cold Case
  • 16:05
    Hawaii Five-0
    17:00
    Storage Wars
  • 15:30
    Kinderen kopen een huis
    17:10
    Dr. Phil
  • 15:45
    Ottolenghi's Mediterranean Feast
  • 12:15
    Herhalingslus
    17:00
    Wijzer Wonen
  • 16:00
    Een Uur Sorry Music
    17:00
    Wat Een Dag
  • 16:14
    De Tooldokter
    16:33
    Zelf gedaan, goed gedaan
  • 05:00
    Mobiliteit - Studio Commissie
  • 14:45
    Ajax - Feyenoord
    16:45
    San Titar
  • 15:55
    All Creatures Great and Small
    16:50
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 16:00
    Storage Wars
    17:00
    Shark Tank
  • 15:24
    Op1
    16:26
    De Avondshow met Arjen Lubach
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Per Seconde Wijzer
  • 15:59
    Peperbollen
    16:28
    ZombieLars