Joe-duo Sven & Anke lanceert 'Schatten voor Altijd-invulboek' voor ouders en hun kinderen

vrijdag 8 november 2019

Welk gezelschapsspel speelde je vroeger altijd met je ouders? Wat is het lievelingsnummer van je moeder of vader? En wat was je lievelingseten toen je nog thuis woonde?

Om mooie herinneringen met je ouders te koesteren, lanceerden Joe-dj's Sven Ornelis en Anke Buckinx vandaag, vrijdag 8 november, een invulboek voor ouders en hun kinderen.


'We willen vanuit Joe mensen inspireren om te genieten van alle momenten die je met je ouders kunt doorbrengen. Het boek moet een schatkist worden. Een aanleiding voor babbels die je anders misschien nooit zou doen. Een boek vol foto's en de mooiste herinneringen die je voor altijd wil koesteren. Kortom: de schatten voor altijd', vertellen Sven en Anke.

Tijdens de ochtendshow, die vrijdag voor de gelegenheid live werd uitgezonden vanuit de Utopia bibliotheek in Aalst, overhandigden Sven en Anke de eerste exemplaren aan hun ouders in het bijzijn van Christoph D’Haese, de burgemeester van Aalst. De Joe-dj’s speelden ook allemaal liedjes over moeders en vaders. Het boek is vanaf 15 november te koop. Op joe.be vind je een overzicht van de verschillende verkooppunten.

Christoph D’Haese, burgemeester van Aalst: 'Het boek ziet er prachtig uit en het is een doe-boek. Je kan het heel persoonlijk maken en dat is ook meteen de kracht van dit boek.'

Koen Wauters en Kürt Rogiers over hun ouders
In het boek worden invulvragen afgewisseld met mooie woorden en herinneringen van Sven, Anke en andere bekende gezichten aan hun ouders. Zo vertelt Koen Wauters over het moment waarop hij zijn ouders het gelukkigste zag: 'Ik heb ooit een persoonlijke ontmoeting voor mijn ouders met Paus Franciscus kunnen regelen. Ik heb mijn moeder en vader nog nooit zo blij gezien. De foto van dat prachtige moment hangt bij hen aan de muur.'

Ook Kürt Rogiers vertelt over de grenzeloze loyaliteit van zijn ouders: 'Toen ik tiener was, gingen we elke zomer naar hetzelfde Oostenrijkse bergdorp in hetzelfde hotel. Elk jaar dezelfde kamer, wandelingen en eten. Mijn zus en ik werden er gek van, maar nu zou ik zo graag met z'n vieren nog één keer terug willen.'

Naast Koen en Kürt delen ook Sven Nys, Tim Van Aelst, Raf Van Brussel, Christoff De Bolle en Tess Goossens een persoonlijke herinnering aan hun ouders in het boek.

Ode aan ouders door Udo
Voor de lancering van het boek nodigden Sven en Anke ook een muzikale gast uit. Udo gaf in het bijzijn van Joe-luisteraars een live optreden met intieme covers van Papa van Stef Bos en Ik mis je zo van Will Tura.

'Schatten voor Altijd'
Met 'Schatten voor Altijd' willen Joe-dj’s Anke en Sven luisteraars inspireren om meer 'happy moments' met hun ouders in te plannen. Het Joe-duo heeft ook een grootschalig onderzoek door iVOX laten uitvoeren bij 1000 Vlamingen tussen de 35 en 54 jaar. Daaruit blijkt dat ouders en hun kinderen elkaar voldoende zien - driekwart ziet zijn ouders wekelijks - maar ongeveer 60% zegt dat die relatie vooral praktisch is. Vlamingen willen meer kwalitatieve momenten met hun ouders doorbrengen en het ontbreekt hen vaak aan inspiratie voor leuke activiteiten.

Nog tot eind november geven Sven en Anke tijdens hun ochtendshow tips over hoe je tijd kan maken voor elkaar en bieden ze inspiratie voor leuke activiteiten. Joe gaat ook mee op pad met luisteraars om enkele belevenissen samen met hun ouders vast te leggen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.

'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Zomerbeelden
    12:00
    VRT NWS De Zevende Dag
  • 10:00
    Zomerbeelden
    17:05
    Mammals
  • 11:00
    Kaatjes Kameraadjes
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    De Mutti's
  • 10:35
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 06:00
    Geen uitzending
    13:25
    Grosse Pointe Garden Society
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Airwolf
  • 10:40
    Operation Nutcracker
    12:15
    A Royal Christmas Match
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 10:55
    Meesterlijke Klassiekers
    11:25
    Fingerfood
  • 11:00
    Superman & Lois
    12:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:20
    Geen uitzending
    11:20
    Most Outrageous Crimes
  • 10:45
    A Place in the Sun
    11:45
    Tot op het Bot: Het Rund
  • 10:55
    Hailey Dean Mystery: 2+2=4 Murders
    12:30
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:45
    Alle Zaken op een Rijtje
    11:12
    City Reports
  • 10:51
    Mijn tuin
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
    11:35
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 10:35
    Father Brown
    12:20
    Darby and Joan
  • 10:55
    NCIS
    18:10
    Scandal
  • 10:00
    WNL op Zondag
    11:05
    Zussen
  • 10:00
    Eucharistieviering
    11:05
    Nederland zingt op zondag
  • 11:00
    Mike de Ridder
    11:15
    Molmans