Magisch Joe Summer Island brengt deze zomer 200% entertainment aan zee

Voor de eerste keer bouwt een radiozender een entertainmentpark op aan de Belgische kust. Zes weken live radio, unieke kermisattracties, knallers van zomerse optredens, tasty foods en drinks, verrassende thema-avonden en dat alles in een hedendaagse retro look met zicht op zee. Dat zijn de ingrediënten van het magische Joe Summer Island.
Van vrijdag 1 juli tot en met maandag 15 augustus strijkt Joe neer op de zeedijk van Westende voor een sfeervolle combinatie van authentieke kermisattracties en live radio en muziek.
Joe-dj’s Sven Ornelis & Anke Buckinx: 'Zwaaien, zweven en zwieren door de lucht met een zalig vleugje muziek op de achtergrond. Ons Joe Summer Island is een retro kermis én een muziekfestival in één! En dat alles met een overvloed aan de lekkerste hapjes en drankjes. Met ons pleziereiland zijn we echt uniek in onze soort. Bezoekers kunnen er herinneringen uit hun eigen kindertijd herbeleven en nieuwe herinneringen maken met het hele gezin. Want wie is er nu niet opgegroeid met de zweefmolen, de rups of de swingende octopus? Kortom Joe Summer Island is deze zomer the place-to-be voor een memorabele en gezellige familieuitstap.'
Zomerse knallers van optredens met Jaap & Pommelien, Belle Perez & Mama’s Jasje
De hele zomer lang maken de Joe-dj's elke dag live radio van 10.00 tot 22.00 uur vanop Joe Summer Island met zicht op zee. O.a. deze dj's zullen er elke dag, 7 op 7, live radio maken: Alexandra Potvin, Carl Schmitz, Bart-Jan Depraetere, Ann Van Elsen, Tess Goossens, Kenneth Stevens, Evi Geysels, Anne Paulissen, Brecht Vanmeirhaeghe, Yves Dewolf, Lenke Van Olmen en avondspitsduo Jan Bosman en Heidi Van Tielen. Op 1 juli openen Sven Ornelis en Anke Buckinx samen met Raf Van Brussel en Rani De Coninck het Joe Summer Island met een feestelijke radiouitzending.
En dat is lang nog niet alles. Zo trakteert Joe de luisteraars op verschillende bruisende live optredens van topartiesten. Jaap Reesema en Pommelien Thijs zetten het pleziereiland tijdens de opening, op vrijdag 1 juli, op z’n kop met een zomerse mix van verschillende hits. Ook Belle Perez (vrijdag 15 juli om 20.00 uur), Mama's Jasje (zaterdag 23 juli om 20.00 uur) en de 'Top 2000 Singalong Band' met Joe-dj Raf Van Brussel (vrijdag 5 augustus om 20.00 uur) zorgen voor een spetterend én gratis optreden bij de ondergaande zon. Alle optredens zijn live te volgen op de radio, via joe.be en in de Joe-app. Verder ontvangen de Joe-dj's er doorheen de hele periode nog verschillende muzikale gasten voor grote en kleinere concerten. Wie dat zijn, wordt later bekendgemaakt.
Joe zet sfeervolle kermis op poten voor 200% entertainment
Naast goede muziek en optredens valt er nog heel wat te beleven op Joe Summer Island. Zo kunnen bezoekers zich elke dag vanaf 14u00 met het hele gezin uitleven op de vele kermisattracties. Iedereen kan er los gaan in de Funky Cakewalk, de Swinging Polyp, de Shakalak Rupsbaan, de Zotgedraaid Zweefmolen of gratis een ritje maken in het Joe Muziekrad. Kortom: plezier voor jong en oud gegarandeerd. Naast de radiostudio kunnen bezoekers elke dag terecht van 10.00 tot 22.00 uur voor all the way-pimped nachos, frietjes en hotdogs, maar ook sweets zoals pancakes, wafels en suikerspinnen. Om de dorst te lessen zijn er frisse drankjes en lekkere cocktails.
De bouw is begonnen: security checkers Sven & Anke to the rescue!
Voor de luisteraars zes weken lang met hun voetjes in het zand, een suikerspin in de hand en live muziek in de oren de zomer kunnen vieren, moet er nog flink wat zand geschept en opgebouwd worden. Sinds afgelopen vrijdag 17 juni is de opbouw van het magische Joe Summer Island gestart. Om de werken op te volgen én de attracties voor de eerste keer eigenhandig uit te testen streken Sven en Anke woensdag 22 juni tussen 6.00 en 10.00 uur, met hun ochtendshow neer op het Joe Summer Island. 'We willen alleen maar de crème de la crème voor onze luisteraars en om er zeker van te zijn dat alles snor zit, trekken Sven en ikzelf al eens naar Westende. We gaan de attracties testen en delen onze eerste ervaringen ook live met de luisteraars. Ik ben normaal het meisje dat achterblijft met de rugzakken, maar bon, ik ga proberen om vandaag heel stoer te zijn!', lacht Anke.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































