10 Olympische atleten openhartig bij Ann Reymen in de podcast 'Tokyo Hotel'

vrijdag 23 juli 2021

Een zomer vol sport, ook bij MNM. Ann Reymen en SportStan volgen alles op de voet. Maar er is meer. Reymen gaat ook dieper in op sportverhalen in de podcast 'Tokyo Hotel', een reeks unieke gesprekken met Belgische sporters.

Elke aflevering maakt ze samen met atleten een auditieve trip door een hotel waar ze vaak verblijven. Zo leren we hen en hun sport(leven) beter kennen. Wat doen ze in hun kamer als ze daar uren alleen zitten? Hoe vaak moeten ze voor een wedstrijd naar het toilet...? We komen het allemaal te weten in Tokyo Hotel. Vanaf vrijdag 23 juli, bij de start van de Olympische Spelen. Met deze tien atleten:


  • Alexandre Marcourt is een jong zwemtalent. Zijn specialiteit is de vrije slag.
  • Tim Brys & Niels Van Zandweghe gaan voor een medaille op de Olympische Spelen in de discipline roeien.

  • Ervaren baanwielrenner Kenny De Ketele won zowat alles wat er te winnen valt in het baanwielrennen. Hij wil nu, aan de zijde van Robbe Ghys, de kroon op het werk zetten in de ploegkoers.

  • Emma Plasschaert is een zeilster uit de Laser Radial-klasse. Ze kijkt met vertrouwen uit naar de Olympische Spelen.

  • Hanne Claes is een 400 meter hordeloopster die ook sprint voor aflossingsteam de Belgian Cheetahs.

  • Polsstokspringer Ben Broeders neemt het tijdens de Olympische Spelen op tegen wereldwonder Armand ‘Mondo’ Duplantis.

  • Basketcoryfee Ann Wauters haar palmares is groter dan gemiddeld tien sporters samen. Zij gaat met de Belgian Cats voor het eerst naar de Spelen. Ann wil met haar ervaring het team op sleeptouw nemen.

  • Thomas Briels & Loïck Luypaert: kunnen deze twee Belgian Red Lions naast  de Europese titel en de Wereldtitel na Olympisch zilver nu ook Olympisch goud pakken? Captain Briels en verdediger Luypaert weten wat ze moeten doen om geschiedenis te schrijven.

  • Muurklimster Anak Verhoeven gaat niet naar de Olympische Spelen, maar vond wel een bijzonder leven in de klimsport.

  • Taekwondoka Jaoaud Achab pakte op de vorige Spelen geen medaille. Dit jaar wel? Hij behoort alleszins tot de wereldtop.
'Tokyo Hotel', vanaf nu te beluisteren in app van MNM en op MNM.be.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    De Faker
    01:35
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:35
    De Marsupilami's
  • 07:15
    Hallo K3
    00:30
    Telefacts
  • 07:35
    Random Breath Test
    01:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    23:00
    Te bepalen
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    00:35
    Are You Being Served?
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 07:30
    Friends
    01:05
    Brilliant Minds
  • 07:30
    Family Matters
    02:45
    Geen uitzending
  • 07:20
    The Block Australia
    01:20
    Bake Off Vlaanderen
  • 06:50
    Cold Case Killers
    01:00
    C.S.I. New York
  • 02:35
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:35
    Zo doe je het!
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:25
    De Garde van Gert
    01:15
    A la carte
  • 07:35
    All Creatures Great and Small
    01:20
    DCI Banks
  • 07:00
    The Kardashians
    01:15
    NCIS
  • 07:30
    NOS Journaal
    01:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:25
    Nieuwsuur
  • 07:30
    Kindertijd
    01:10
    NOS Studio Sport