Wie staat er achter de bar in nieuw seizoen 'First Dates'?

woensdag 3 september 2025
Foto: © BNNVARA/Warner Bros. IVTP Nederland 2025

'First Dates' keert vanaf 15 september terug met een nieuw seizoen vol onverwachte vonken, ongemakkelijke stiltes en liefde op het eerste gezicht. Hoopvolle singles worden opnieuw aan elkaar gekoppeld voor een blind date in het bekende restaurant.

Maar dit keer is er méér te zoeken dan alleen romantiek: ook achter de bar wordt gezocht naar een nieuwe match.  


Barman Victor, jarenlang het vaste gezicht van het restaurant, heeft afscheid genomen. Na meer dan 4.000 dates en allemaal prachtige, ontroerende en grappige gesprekken aan de bar geeft hij het stokje over aan iemand anders. Maar aan wie? In de eerste week van het nieuwe seizoen neemt elke aflevering een andere barman of barvrouw plaats in het First Dates restaurant. Wie weet de perfecte sfeer te creëren, schenkt het ideale drankje in, stelt de daters op hun gemak en krijgt daarmee de felbegeerde plek achter de bar? Op maandag 22 september wordt duidelijk wie definitief de nieuwe barman of -vrouw wordt. Het nieuwe seizoen van ‘First Dates’ is vanaf 15 september om 19.25 uur dagelijks te zien bij BNNVARA op NPO 3.

Tour de Barman
Naast het nieuwe seizoen van ‘First Dates’ is op YouTube de serie ‘Tour de Barman’ te zien. Hierin gaat Victor langs bij de barren van zijn vijf mogelijke opvolgers om hen beter te leren kennen. ‘Tour de Barman’ is vanaf 15 september dagelijks om 16.00 uur te zien op het YouTube-kanaal van NPO Startpunt.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    Fugitive: The Mystery of the Crypto Queen
    19:10
    Belgen in oorlog: Korea
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Home Sweet Rome!
  • 18:15
    De kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:20
    Home and Away
    18:50
    Blind getrouwd: Australië
  • 18:40
    Home Economics
    19:05
    The Simpsons
  • 18:00
    Top 20 Funniest
    20:35
    Mercury Rising
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Nonkel Jef
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Het Blok
    18:50
    De Container Cup
  • 18:05
    Fire Country
    18:55
    The Rookie
  • 18:15
    3rd Rock From the Sun
    18:45
    Storage Wars
  • 18:25
    Sort Your Life Out
    19:30
    The Block Australia
  • 17:15
    Abducted: The Mary Stauffer Story: Extras
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:33
    Zo doe je het!
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:20
    De Zomerkeuken
    18:50
    Comfort Food
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:25
    EenVandaag
    19:00
    Floortje naar het einde van de wereld
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    Van boerenkool tot kurkuma
  • 18:20
    Waku Waku
    18:45
    Het Klokhuis