Vier influencers vertrekken naar Los Angeles voor 'Au Pairs VIPS'

zaterdag 19 november 2022
Foto: © BNNVARA/Skyhigh TV 2022

Mark Lucas Werkhoven (22), Glen Fontein (22), Joy Bosz (19) en Arunya Guillot (20) hebben honderdduizenden volgers op social media. Dagelijks zijn ze bezig met content maken. Maar wat als ze plots in de weer moeten met luiers en snottebellen? In 'Au Pairs VIPS' gaan ze de uitdaging aan.

Voor zes weken vertrekken ze naar de 'City of Dreams' om te werken als au pair. Zijn ze bestand tegen dit hectische leven? Want zorgen voor een kind blijkt toch hele andere koek te zijn dan het entertainen van je volgers.


In de eerste afleveringen maken de au pairs kennis met hun gastgezin. Mark komt terecht bij een strenggelovige familie met twaalf kinderen. Arunya ontdekt dat er camera’s in haar kamer hangen als ze binnenkomt bij haar Russische gastgezin. Dit geeft haar geen welkom gevoel en het laat haar meteen twijfelen of ze hier wel wil blijven. Glen leert staartjes maken bij zijn twee oppasmeisjes en Joy’s achtjarige oppaskind heeft een waslijst aan regels voor haar opgesteld. Hoe redden de vips zich in de chaos van leven met kleine kinderen? Lukt het hen om een band op te bouwen met hun hostgezin of weten ze niet hoe snel ze weg moeten?

'Au Pairs VIPS' is een coproductie van BNNVARA en SkyhighTV.

'Au Pairs VIPS' is vanaf zondag 20 november te streamen via NPO Start en wordt vanaf zondag 27 november wekelijks uitgezonden om 19.40 uur bij BNNVARA op NPO 3.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De repair shop
    22:40
    VRT NWS laat
  • 22:35
    Here
    23:55
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Telefacts Zomer
    23:10
    B&B zoekt Lief
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 22:20
    America's Toughest Jails
  • 21:55
    De Bunker
    22:55
    ER
  • 22:30
    Cheers
    23:00
    Chez Bompa Lawijt
  • 22:15
    Zeg Eens Euh
    23:05
    De Tafel van Gert
  • 20:35
    Gunpowder Milkshake
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:10
    CEO van mijn leven
    22:39
    Z-Nieuws
  • 22:14
    De perfecte werkplaats
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Lekker Messy
  • 22:00
    Unforgotten
    22:55
    The Chelsea Detective
  • 22:25
    Nine Perfect Strangers
    23:20
    White Collar
  • 22:15
    Goedenavond Nederland
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Het zaad van Karbaat
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess