Thekla Reuten schittert in nieuw romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee' van KRO-NCRV

KRO-NCRV en producent Big Blue maakten eerder bekend dat zij eind 2026 komen met 'Grand Hotel aan Zee', het eerste romantische kostuumdrama van Nederlandse bodem. De achtdelige serie speelt zich af tussen 1912 en 1919 in een prestigieus badhotel aan de Noordwijkse kust.
KRO-NCRV heeft de eerste hoofdrollen onthuld. Gouden Kalf-winnaar Thekla Reuten kruipt in de huid van hoteleigenaar Sandra, die het badhotel erft van haar overleden echtgenoot en vastbesloten is het uit te bouwen tot een toonaangevende bestemming voor de Europese elite.
Ook Joes Brauers speelt een prominente rol in de nieuwe KRO-NCRV-serie. De acteur, die recent een Gouden Kalf ontving voor zijn rol in Fuck-a-Fan en eerder te zien was in onder andere De droom van de jeugd, speelt Ludwig, de oudste zoon van Sandra en daarmee de wettige erfgenaam van Grand Hotel aan Zee. Ook Florence Vos Weeda heeft een hoofdrol in het kostuumdrama. Zij kruipt in de huid van Kathelijne, een vissersdochter die in het hotel aan de slag gaat als dienstmeid. Eerder was zij onder andere te zien in De slet van 6vwo en Bad Boa’s. Mustafa Duygulu, bekend van onder meer Arcadia, Nemesis en Tonnano, speelt Dr. van Kessel, de vaste huisarts van het hotel en met wie Sandra een hechte band heeft. KRO-NCRV maakt de andere castleden in 2026 bekend.
Durf te dromen
In 'Grand Hotel aan Zee' staat Sandra (Thekla Reuten) centraal. Ze wil haar hotel binnen twee jaar uitbouwen tot dé bestemming voor de Europese elite, maar als vrouw in het begin van de twintigste eeuw krijgt ze te maken met de nodige obstakels. De transformatie van het hotel beïnvloedt niet alleen haar eigen toekomst, maar ook die van een aantal vrouwen om haar heen. Samen ontdekken zij dat er langzaam ruimte ontstaat om keuzes te maken en hun eigen toekomst te beïnvloeden.
In en rond het Noordwijkse hotel raken de levens van personeel, hotelgasten en dorpsbewoners met elkaar verweven, met intriges, opbloeiende liefdes en onverwachte wendingen tot gevolg. Grand Hotel aan Zee brengt prachtige kostuums, indrukwekkende decors en heerlijke karakters samen met tijdloze thema’s als liefde, moederschap en ambitie.
Bekende samenwerking
'Grand Hotel aan Zee' wordt geproduceerd door productiehuis Big Blue in coproductie met KRO-NCRV en VRT. Eerder werkten KRO-NCRV en Big Blue al succesvol samen aan de dramaseries 'Rampvlucht' en 'Ik val niet, ik dans'.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Geweld' thema van Zapp Doorbreekt 2026
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Wantrouwen bereikt hoogtepunt in finale 'De Box': 'Hoe naïef kan je zijn?'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': thuiszorgmedewerker vogelvrij voor agressie bij cliënt thuis
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2
Kijktip van de dag

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.
'De Box', om 20.35 uur op VTM.



































