'Studio Pinkpop' met muziekanalisten Eva Cleven, Vera Siemons en Frank Evenblij

donderdag 13 juni 2024

Op vrijdag 14 juni is het op NPO 3 tijd voor 'Studio Pinkpop'! In dit nieuwe programma kijken Eva Cleven, Vera Siemons en Frank Evenblij vooruit naar de 53e editie van het langstlopende jaarlijkse popfestival ter wereld: Pinkpop.

De drie muziekanalisten bespreken onder andere alle vedettes die er dit jaar te zien zijn, de nieuwe talenten waar ze zich op verheugen en ze kijken ook terug naar iconische optredens uit de lange geschiedenis van het festival. Uniek aan 'Studio Pinkpop' is dat het is opgenomen zoals de Pinkpop-bezoeker het zelf ook doet: namelijk met een telefoon.


Het is voor het eerst dat er op NPO 3 een programma wordt uitgezonden dat van A tot Z is gefilmd met zes mobiele telefoons. Hoofdredacteur NTR Cultuur Lois de Jong: ''Studio Pinkpop' wordt uitgezonden op de jongste tv-zender van de publieke omroep, NPO 3. Het leek ons bij dit programma interessant om eens te experimenteren met de manier van filmen. We hopen met deze nieuwe stijl nog dichter bij de doelgroep aan te sluiten.'

De 53e editie van Pinkpop belooft er weer eentje te worden voor in de boeken met headliners als Ed Sheeran, Keane, Nothing But Thieves en Calvin Harris.

'Studio Pinkpop' is de ideale opwarmer voor Pinkpop 2024, dat op zaterdag 22 juni en op zondag 23 juni live wordt uitgezonden vanaf het festivalterrein in Landgraaf.

'Studio Pinkpop' is op vrijdag 14 juni om 21.15 uur te zien bij de NTR op NPO 3 en is een samenwerking van BNNVARA, VPRO en NTR.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    112 Hulp is onderweg
    00:35
    Journaallus
  • 23:59
    Het weer
    00:05
    Agent
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:50
    Chicago P.D.
    00:35
    NYPD Blue
  • 23:25
    Sympathy for the Devil
    01:00
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:55
    S.W.A.T.
    00:50
    Anoniem
  • 23:40
    MythBusters
    00:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 23:15
    ER
    00:55
    Suits
  • 23:50
    'Allo 'Allo!
  • 23:15
    De Tafel van Gert
    00:35
    Zeg Eens Euh
  • 23:45
    Modern Family
    00:50
    Superman & Lois
  • 23:10
    The Ark
    00:20
    NCIS: Los Angeles
  • 23:30
    Love It or List It
    00:35
    MasterChef UK
  • 23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:15
    Cold Case
  • 23:51
    Z-Nieuws
    00:10
    Z-Food
  • 23:54
    De perfecte werkplaats
    01:00
    Roger
  • 23:30
    Vanavond bij ons
    00:05
    Guillaume's Paris
  • 23:50
    Truelove
    01:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 23:50
    Prison Break
    00:40
    Burn Notice
  • 23:40
    Goedenavond Nederland
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 23:35
    De wilde ruimte
    00:20
    De Nachtzoen
  • 23:10
    Tribe with Bruce Parry
    00:20
    Meiden die rijden