Simone Kleinsma zoekt publiek voor derde seizoen 'Klassiekers met Kleinsma'

Binnenkort starten de opnames van het derde seizoen van 'Klassiekers met Kleinsma'. Het concept is onveranderd; Simone Kleinsma nodigt collega's uit in haar sfeervolle studio en duikt met hen in de grote liedjesschatkist die Nederland rijk is.
Dit seizoen schuiven Loes Luca, Tineke Schouten, Veldhuis & Kemper, Gordon, Ruth Jacott en Jon van Eerd bij Simone aan. Op 15, 16, 18 en 19 februari worden de afleveringen opgenomen en daar kan publiek bij aanwezig zijn. Aanmelden kan via deze link. De uitzenddata worden later bekendgemaakt.
Het derde seizoen van 'Klassiekers met Kleinsma' is een feit! In het liedjesprogramma praat Simone Kleinsma met haar gasten over de mooiste liedjes die Nederland rijk is en kijken ze samen naar fragmenten uit de Nederlandse muziekgeschiedens. Wat maakt liedjes zo mooi, goed of ontroerend en waarom weten ze te raken? Mooie archiefbeelden worden op speelse wijze afgewisseld en anekdotes over nummers, schrijvers en uitvoerders mogen daarbij niet ontbreken.
In 'Klassiekers met Kleinsma' worden de klassiekers grondig afgestoft en wordt een aantal, in een nieuwe uitvoering, live ten gehore gebracht. Het belooft een feest der herkenning én verrassing te worden. Op de gastenlijst staan namelijk: Loes Luca, Tineke Schouten, Veldhuis & Kemper, Gordon, Ruth Jacott en Jon van Eerd.
Opnames bijwonen
Iedereen kan zich verheugen op zes gloednieuwe afleveringen van 'Klassiekers met Kleinsma'. Erbij zijn is extra bijzonder, want slechts een selecte groep kan in februari bij de opnames aanwezig zijn. Geïnteresseerden kunnen zich op deze pagina aanmelden voor de wachtlijst en maken zo kans op een plekje in de studio. Op de site is ook praktische informatie te vinden.
'Klassiekers met Kleinsma', binnenkort bij MAX op NPO 1.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL
volledig dossier- Heb jij een camping of hotel in het buitenland? Doe mee!
- Nieuw seizoen 'Say Yes To The Dress Benelux' met Fred van Leer bij TLC en HBO Max
- BNNVARA Academy zoekt nieuwe lichting mediamakers
- KRO-NCRV geeft kinderen de kans om mee te doen aan 'Waku Waku'
- Netflix komt met een Nederlandse versie van 'Love is Blind'
- Twee nieuwe mogelijke eigenaren voor het vijfde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Dionne Stax zoekt avonturiers voor derde seizoen van 'Het Hoge Noorden'
- MAX zoekt muzikanten voor eigen orkest
- Maak kennis met de mogelijke nieuwe eigenaren van het vijfde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Linda de Mol maakt pittige quiz voor RTL4! Geef je op voor 'Briljante Breinen'