Ruben Nicolai, Geert Mak en Jennifer Hoffman te gast in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 7 november 2025
Foto: Omroep MAX - © Emma Pot 2025

In het nieuwe seizoen van 'Sterren op het Doek' ontvangt Özcan Akyol acht bekende Nederlanders, onder wie presentator Ruben Nicolai, schrijver Geert Mak en actrice Jennifer Hoffman. Zij laten zich portretteren en delen persoonlijke verhalen.

De gasten dit seizoen zijn: presentatrice en cabaretière Plien van Bennekom, schrijver Geert Mak, actrice Jennifer Hoffman, darter Raymond van Barneveld, actrice Olga Zuiderhoek, presentator Ruben Nicolai, presentatrice Carrie ten Napel en entertainer Jandino Asporaat.


Stuk voor stuk krijgen zij een plek in de kleurrijke eregalerij van prominenten die iets hebben betekend voor onze samenleving en cultuur. Kunstenaars uit het hele land leggen hen vast, ieder in een eigen stijl. Tijdens de poseersessie ontmoeten presentator en gast elkaar, met openhartige gesprekken als gevolg. Uiteindelijk kiest de hoofdpersoon zijn of haar favoriete portret en worden de overige kunstwerken geveild voor het goede doel.

Aflevering 1 – Plien van Bennekom
Cabaretière Plien van Bennekom - bekend van het succesvolle duo Plien & Bianca - groeide op in Huizen, woonde een tijd in Amsterdam en kwam met haar gezin weer terug naar Huizen. In De Krachtcentrale gaat ze daar in gesprek met Özcan Akyol over haar jeugd, haar grote liefde en het verlies van haar zus. De kunstenaars maken drie totaal verschillende portretten, die in het Mauritshuis in Den Haag één voor één worden onthuld.

Veilingsite
In elke aflevering van 'Sterren op het Doek' kiest de gast één schilderij om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor een goed doel naar keuze van de BN’er. Direct na de uitzending kan een bod worden uitgebracht via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', vanaf 8 november elke zaterdag om 20.40 uur bij MAX op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Box' (VTM)

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.

'De Box', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:15
    Met andere woorden
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:00
    Belfort & Lupin
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:15
    De Buurtpolitie Extra
    01:10
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    01:50
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    02:50
    Geen uitzending
  • 07:55
    Geen uitzending
    01:50
    So Help Me Todd
  • 08:00
    Family Matters
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:05
    Smossen Mag
    02:40
    Geen uitzending
  • 07:35
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:14
    Hobbyklus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Chris Cooks Cymru
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:50
    All Creatures Great and Small
    02:40
    The Count of Monte Cristo
  • 07:25
    The Kardashians
    02:05
    Cougar Town
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    02:20
    NOS Journaal Laat
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:15
    Grizzy en de Lemmingen
    02:20
    Eva