Realitykoningin Patty Brard keert terug met 'Patty's Posse' bij RTL 5 en Videoland

Lang voordat camera's standaard meedraaiden in het leven van bekende Nederlanders, gaf Patty Brard Nederland al een kijkje achter haar voordeur. Nu, ruim twintig jaar later, keert Patty in 2027 terug naar haar realityroots met het programma 'Patty's Posse 2.0' bij RTL 5 en Videoland.
Patty is 71 jaar, maar staat nog midden in het leven en zit nog altijd boordevol plannen. Samen met haar man Antoine verdeelt ze haar leven tussen Almere en haar geliefde Ibiza. Ze staat regelmatig op het podium, schuift aan in televisieprogramma's, zoekt graag de nieuwste health- en lifestyletrends uit, is een ondernemer pur sang en onderhoudt via social media dagelijks contact met haar grote schare fans. Maar net zo lief geniet ze van het dagelijkse leven thuis. Juist die combinatie van glamour, humor, ondernemerschap en huiselijkheid maakt Patty al jarenlang een van de meest geliefde persoonlijkheden van Nederland. Haar veerkracht is voor velen een bron van inspiratie, want wie had nou ooit kunnen denken dat het ooit nog goed zou komen met deze vrouw?
In ‘Patty’s Posse 2.0' krijgen kijkers een openhartige inkijk in haar leven anno 2027. Waar het er vroeger vaak heftig aan toe ging in het leven van de diva, zien we hoe het nu 180º omgegaan is. Van bijzondere werkmomenten en haar 50e jubileum tot het leven met familie, vrienden en haar geliefde honden. Patty laat zien hoe haar leven er vandaag uitziet, met alle hoogtepunten, uitdagingen en onverwachte momenten en keuzes die daarbij horen.
Patty Brard: 'Als je mij 24 jaar geleden had verteld waar ik nu zou staan, had ik je waarschijnlijk uitgelachen én een wijntje (of twee) ingeschonken. Mijn leven is compleet veranderd: van Patty's Posse 1.0 waar alleen maar gekkigheid en ellende te zien was, naar een kerngezonde vrouw van 71 die eindelijk precies weet wat ze wil en vooral ook wat ze níét meer wil. En laat ik nou in 2027 vijftig jaar in dit vak zitten...ja, dan mag je daar best even een hysterisch groot feestje van maken. Maar wel op mijn manier, open en eerlijk en bovenal ECHT! Want als ik één ding heb geleerd, is het dat je je nooit moet schamen voor de keren dat je en plein publique op je bek ging, maar van trauma’s leermomenten moet maken! Je bent nooit te oud om je leven compleet om te gooien. Kijk maar naar mij, je zult verbaasd zijn wat het leven mij anno 2027 nog steeds dagelijks brengt!'
‘Patty’s Posse 2.0’ wordt geproduceerd door SimpelZodiak en in 2027 verwacht bij RTL 5 en Videoland.
https://www.videoland.com/nl/
Meer artikels over RTL 5
Meer artikels over SimpelZodiak
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BBC stopt in 2027 met lineaire uitzendingen van drie zenders
- Kijkcijfers: donderdag 22 oktober 2026
- De familie Verhulst trakteert Gert op een namiddag bowling: 'Straks vallen we hier in kosten'
- Wintersportseizoen van start op Eurosport en HBO Max
- Klaas van Kruistum komt met nieuwe serie en onmogelijke missies
- Cyclocross seizoen van start op Play Sports
- David Van Reybrouck is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- 'Don’t try this at home': 'freak circus' zet het podium van 'Got Talent' in vuur en vlam
- 'Junior Eurovisie Songfestival 2026' zaterdag bij Zapp
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Willeke Alberti komt naar 'FM op 5'
- 'Sander tegen de Tijd' is terug: dit jaar samen tegen Sander!
- Radio 2 Eregalerij viert Bart Peeters en Dana Winner met feestelijke, muzikale avond
- NPO Klassiek en NPO Start presenteren 'De Gamemuziek Top 50'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!'
Kijktip van de dag

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.
'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.




































