'Ramadan Bites': de dagelijkse portie humor tijdens de vastenmaand

In video's op Instagram, WhatsApp en TikTok brengt 'Ramadan Bites' dagelijks een flinke portie comedy en ontspanning tijdens de vastenmaand.
Op dit platform is het dertig dagen lang smullen van hilarische sketches, grappige interviews en herkenbare video's. 'Ramadan Bites' is een samenwerking van getalenteerde makers, zoals Nora Akachar, Alkan Çöklü, Soumaya Ahouaoui, Musa en Ouassima Tajmout.
Zij verrassen de kijker dagelijks met uiteenlopende content. Niets staat vast, er kan van alles voorbijkomen in de tijdlijn van de volgers van 'Ramadan Bites'. Een hilarische video, een flauwe grap, een lied, een hart onder de riem.. Daarnaast zijn er ook bijdragen van De Borrelnootjez en komen er speciale Ramadan versies van de veelbekeken Alkan Tubbies.
Nora: 'Wij brengen deze maand Ramadan een gezonde dosis humor, maar dat betekent niet dat we de ellende vergeten zijn. Sterker nog: dit is onze manier om een beetje om te gaan met alles wat er in de wereld gaande is. Vooral binnen de Islamitische gemeenschap. Onze harten, gedachten en gebeden gaan uit naar iedereen die deze maand niet in alle rust en vrede diezelfde humor kan beleven.'
'Comedians in Cars Getting Nothing'
Met een knipoog naar de Amerikaanse comedyserie 'Comedians in Cars Getting Coffee' reist Nora met haar gele busje door het land om verschillende comedians, met een Islamitische achtergrond, te interviewen. Nora geeft de comedians een slinger naar het theater, de moskee, hun moeder - of waar ze dan ook maar heen moeten deze maand. Najib Amhali, influencer Vonneke Bonneke, Samir Fighil, vader-zoon contentcreators Makimagic en comedian Apson, ook bekend als Appie Mussa, stappen bij Nora in de bus.
Culture comedy
Diverse stand up-comedians, zoals Musa, Ayşe Kübra Küpeli, Raoel Fatehmahomed, Khadija Sabriye, Rida Abouhayan en Rachid Larouz, verrijken de Ramadan Bites-kanalen met Turkse, Marokkaanse of Somalische humor. Ze nemen stuk voor stuk hun multiculturele leven op de hak.
Vragen over de Ramadan
Nora beantwoordt - zoals alleen Nora dat kan - vragen over de Ramadan. Mag je bijvoorbeeld eten aanraken tijdens de Ramadan? Of mag je eigenlijk douchen? Nora beantwoordt alle vragen en legt uit.
De Islamitische maand Ramadan begint dit jaar op zondag 10 maart en duurt ongeveer 30 dagen.
'Ramadan Bites' is een co-productie van de The Media Brothers en de NTR.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- TV-zenders maken specifiek AI‑gebruik zichtbaar in uitzendingen
- Kijkcijfers: maandag 20 april 2026
- 'Secrets of the Bees' met ontdekkingsreiziger Bertie Gregory op National Geographic
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Persoonlijke verhalen over spierziekten en veelbelovend onderzoek in 'Tijd voor MAX'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































