Raïsha Zeegelaar op expeditie in 'Maar Natuurlijk'

donderdag 4 september 2025

Waar in Nederland kun je sleeën in de zomer? Welk dier redt Raïsha in een kringloopwinkel? En hoe komt het dat konijnen bijna werden uitgeroeid door mensen? In het nieuwe seizoen van 'Maar Natuurlijk' duikt presentator Raïsha Zeegelaar in het nut van insecten in de berm.

Ze ontrafelt het dieet van de kerkuil én mag crossen door de bossen van Terschelling.


Raïsha Zeegelaar: 'Op pad voor ‘Maar Natuurlijk’ is elke keer weer een feestje. We ontdekken samen de bijzondere natuurfenomenen van Nederland en ik leer steeds meer over alles wat om ons heen leeft, vliegt en krioelt. Het is niet alleen leuk en verwonderend, maar soms ook confronterend om te zien hoe menselijke invloeden de natuur kunnen verstoren. Met ‘Maar Natuurlijk’ hoop ik dat iedereen een stukje wijzer wordt én opnieuw opbloeit in bewondering voor alles wat de Nederlandse natuur te bieden heeft.'

Ontdek de Nederlandse natuur!
Raisha gaat - samen met natuurfilmer Rene, regisseur Gwen en redacteur Stijn – het land in om zich elke aflevering te verwonderen over de verschillende natuurfenomenen die Nederland te bieden heeft. Raïsha komt zelf uit de stad en neemt de kijker mee in haar ontdekkingstocht waarbij ze steeds weer ervaart hoe bijzonder en verrassend de Nederlandse natuur is.

‘Maar Natuurlijk’ is vanaf donderdag 4 september om de week te zien om 16.00 uur op het YouTube kanaal ‘Maar Natuurlijk’.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    02:15
    Journaallus
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:25
    Simon
    06:00
    Tik Tak
  • 05:15
    Geen uitzending
    01:20
    De Branche-Expert
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 04:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:30
    Police Interceptors
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:20
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Shades of Blue
  • 04:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:23
    Wonen
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:15
    Veldvers
    02:10
    De Garde van Gert
  • 06:00
    Rosemary and Thyme
    02:20
    Happy Valley
  • 06:20
    Shipping Wars
    02:00
    Cougar Town
  • 03:00
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 02:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:25
    Hoi Duggee
    02:45
    Eva